Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

anonimowość sprawia że mam tam tylko kilka stron.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie sądze abyśmy byli jakimiś wyjątkami

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat znów wraca jak bumerang i żeby chociaż jakieś nowe powody były ale nie... lepiej pitolić farmazony zwłaszcza gdy z systemu się samemu nie korzysta - zastanawiam się na ile takie cyklicznie pojawiające się "negatywne opnie" są inspirowane z zewnątrz a na ile wynikają po prostu z wrodzonej cechy nienawiści do wszystkiego co inne i lepsze.

Gotlink działa już 0,5 roku i przez ten czas nie zdarzyło się dosłownie NIC co sugerowałoby jakiekolwiek ryzyko korzystania z tego świetnego narzędzia, przez ten czas pojawiła się cała masa użytecznych modyfikacji a co ważniejsze system nadal pozostaje darmowy - i tyle powinno wystarczyć do podjęcia decyzji osobom niezdecydowanym.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, admin gotlinka czeka aż pewne osoby, bliżej nie znane nikomu, oczywiście admin gotlinka wie... włożą swoje zaplecze a wtedy wszystko co jest w gotlinku pójdzie w kosmos... perfidny plan... jak powiedział to w jakimś odcinku organizator zamachu na j23 w stawce większej niz życie :]

edit: jest na naszym rynku kilka SWLi i każdy znajdzie coś dla siebie, coś co mu będzie odpowiadało, oczywiście każdy kto jest zainteresowany SWLami :)

Edytowane przez zakręcony

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat znów wraca jak bumerang i żeby chociaż jakieś nowe powody były ale nie...
Zatem proponuję już ten temat zakończyć bo to się nudne robi.

Kiedy właściciel zechce się ujawnić z pewnością to zauważycie.

Edytowane przez Irek

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się coś baaardzo niepokojącego.

Dodałem 3 domeny do Gotlink

domena1 PR 3

domena2 PR 2

domena3 PR 2

po 48h PR domeny 2 i 3 zniknął. Nie wynosi 0/10, tylko go nie ma (sprawdzane na G Toolbar for FF) Domena1 jest bez zmian.

Przypadek?

Z jednej domeny całkowicie wykasowałem skrypt, a drugiej zostawiłem - będę obserwował i patrzył co będzie się działo...

Co to może być???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może być zupełnie coś innego, na stronach bez SWLa (nie linkowanych i bez linków) w ciągu tygodnia na kilku domenkach PR albo spadł do 0 albo n/a

@ zakręcony - to się stało na Twoich domenach, czy mówisz ogólnie.

Wiadomo shit happends.

Też mi się wydaje, że nie ma co wiązać spadku PR z SWL (w tak krótkim czasie). Poza tym strony dalej są w indeksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności