Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

z systemu zaczyna korzystac coraz wiecej osob, moze by zachecic wszystkich niedowiarkow i przeznaczyc, jakas pule punktow na testowe konta, ktore by funkcjonowaly np. przez miesiac

tak, by mozna bylo sie zapoznac z calym systemem (sprawdzanie pozycji - multilink itd. )

w skali calego systemu to ulamek procenta, a sporo osob pewnie by to zachecilo do zabawy z systemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciec mozna wele :)

wystarczy skalkulowac ile potrzeba na przetestowanie konta i przeznaczyc jakas okreslona pule xx kont w skali miesaca (przeciez nie kazy ich bedzie potrzebowal)

chodzi mi tutaj by zachecic ludzi, ktorzy nie dysponuja wielkim zapleczem, a maja kilka stronek w jakims systemie i nie maja jak przetestowac gotlinka np.

dla nich takie 10k punktow to bedzie koniec swiata, a czesto nie moga sobie pozwolic na takowe testy z powodu braku zaplecza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kupna takich 10k to bylo by ciezko sie w taka akcje bawic

po drugie tak skalkulowac losc by wystarczyla do testow funkcjonalnosci, ktorej nie maja inni

a komu sie bedzie chcialo kombinowac dla 10 k, ktorych nie odsprzeda

a takie walki to zreszta to widac jak na dloni - to tylko moja sugestia, by zachecic tych mniejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo pozyconowanie to jeden wielki test, nie ma co zachęcać w ten sposób tych mniejszych, kim kolwiek są, 10k nie nada się za bardzo na testy :)

Edytowane przez zakręcony

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak, na każdym rynku są detaliści i hurtownicy, jak jeden nie zechce sprzedać, to inny zarobi, naprawde nie ma z tym problemu, sam na początku zakupiłem 10k bez najmniejszego problemu :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce kupic 10k to zapraszam do mnie. sprzedaz 10k nie koliduje ze sprzedawaniem np. 500k

a co darmowych punktow - bedzie masa sztucznych kont. napisanie softu do zakladania konta i dodawania do nich linkow jest bardzo proste, a 100x10 daje milion, ktory

a) mozna sprzedac

:) indeksowac zaplecze za zupelna darmoche

naprawde nietrafiony pomysl.

kto chcial to juz przetestowal gotlinka. a kto nie chce dolaczyc ze znanych nam powodow nie zrobi tego gdyby nawet dostal 100k na miesiac.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodałem pierwszy serwis do gotlinka i zrobiłem taaaaaaaaaakie oczy :)

Ten system sprawia naprawdę bardzo pozytywne wrażenie

Teraz zobaczymy jeszcze jak z mocą ;)

Zapraszam na Crossweb.pl - wszystie ciekawe barcampy i konferencje w jedym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności