Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

wyprzedze nastepny post - @kolryb to by nie byly puste punkty bo z puli 'reklamowej', ktora oficjalnie wynosi jak dobrze pamietam 3%

ale szczerze to nie wiem co by to mialo zmienic - ale moze niech wypowie sie ktos kto nie korzysta nacodzien tak jak my z gotlinka, bo moze dla nich to by bylo wazne

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niech wypowie sie ktos kto nie korzysta nacodzien tak jak my z gotlinka, bo moze dla nich to by bylo wazne

ja sobie pozwolę, jestem nowy w gotlinku a z SWL korzystam już ponad rok wiec jakieś porównanie mam.

powiem wprost darmowe konto z punktami raczej by mnie nie przekonało do spróbowania.

przekonały mnie pozytywne opinie na tym forum,

Prawda jest taka, że podpięcie systemu do jednej ze stron zaplecza zajęła mi parę minut i muszę powiedzieć, że łatwość podpięcia też wywarło na mnie pozytywne wrażenie a tego bym sie nie dowiedział przy darmowych puntach.

podsumowując: według mnie dla gotlinka lepszy jest marketing wirusowy (ktory dziła całkiem dobrze) niż darmowe punkty.

a teraz biorę się za testowanie i za miesiąc będę miał wyrobione bardziej konkretne zdanie o gotlinku

Edytowane przez hosti

Zapraszam na Crossweb.pl - wszystie ciekawe barcampy i konferencje w jedym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze niech wypowie sie ktos kto nie korzysta nacodzien tak jak my z gotlinka, bo moze dla nich to by bylo wazne

To do mnie

To że dacie darmowe PKT na testy nie przekona mnie do gotlinka, anonimowośc włąścieli powoduje całkowity brak zaufania do tego systemu a ukoronowaniem jest powiązanie z osobnikiem który wysyła spam raporty na zaplecza pozycjonerów, walczy z SWL i odpalił jeszcze jakiś projekt spambuster ,brak reakcji właścieli gotlinka daje mi bardzo dużo do myślenia czyj jest ten system.

Jeżeli naprawdę wam zależy żebyście byli pooważnie taktowani jak partnerzy to wyprostujcie te dwie sprawy bo na razie to uprawiacie takie domowe przeczkole i żadne tu darmowe kotana testowe nie są w stanie mnie przekonać żeby używać ten system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Romperstomper: ale z drugiej strony sugerowac ze pan od spambuster'a ma wplyw na system jest troche niedorzeczne. nie wiem kto jest wlascicielem, ale jakby to byl on to by tak nie dbal o system, ktory funkcyjnie zaczyna przeganiac weblinka (o ile tego ne zrobil).

a to kto kogo zna to jesgo prywatna sprawa. ja szook'a nie znam, ale znam osoby, ktore go znaja (zamotalem) to czy to zaraz oznacza, ze mieszam cos w systemie, programowalem spambuster'a albo szykuje nowa akcje anty-spamowa?

znowu zaczynamy watek anonimowosci autorow - ich wybor, uszanujcie to.

ale dzieki @Romperstomper za opinie. moze wypowie sie jeszcze ktos komu to nieprzeszkadza i ma jedna-trzy stronki, ktore chcialby np. przeniesc z seo.net lub weblinka

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romperstomper myślę, że gotlink sobie bez Ciebie jakoś poradzi, a tacy jak ja nieświadomi zagrożeń związanych z niepodaniem przez właścicieli danych będą go używać.

Nudne już jest czytanie w kółko tego samego i zastanawiam się dlaczego moderacja nie usuwa takich postów? Jak nigdy nie stałem po stronie żadnego z systemów tak to mnie już zaczyna denerwować. Czytam wątki o systemach i wiecznie jak nie przepychanki, to jakieś pierdoły o danych - nie podoba Ci się to idź gdzieś indziej i daj Pan spokój - wszyscy już wiedzą, że właściciele tego systemu się nie ujawniają nie trzeba tego powtarzać po raz tysięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giker - mieli sie wypowiedziec ludzie ktorzy z niego nie korzystaja - wypowiedzial sie ktos kto z niego nie korzysta BO i powiedzial ze jego darmowe punkty nie przekonaja i pewnie jest takich osob wiecej

poprostu ludzie sie boja iz właściciel ma powiązania z pewna osobą i ze przyjdzie taki dzien ze nagle system sie skonczy

system jest dobry i sie rozwija, i nie potrzeba darmowych punktów, a tak naprawde kto mial skorzystac to jzu skorzystal

co wg mnie ogranicza system limit site dla stron - dlaczego bo jak tworze strony pod system to dodaje je od razu, a one z czasem sie indeksuja i tym samym nie musze myslec po kilku tygodnaich czego jeszcze nei dodałem

wiele osob tworzy strone, dodaje do systemu bo na szblonie ma juz kod wklejony i juz nie msyli dalem system czy nie dalem system

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może o wadach i zaletach

Zalety:

  1. Tematyczne zgrupowanie linków
  2. Multilink
  3. link w treści

Wady:

  1. Dość młode domeny w systemie
  2. Mało domen

Konkluzja:

System się rozwija i idzie w dobrym kierunku ale na dzień dzisiejszy ktoś kto liczy na moc porównywalną z eweblinkiem może się rozczarować.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System się rozwija i idzie w dobrym kierunku ale na dzień dzisiejszy ktoś kto liczy na moc porównywalną z eweblinkiem może się rozczarować.

Ja się nie rozczarowałem !!!

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzac po statach - to chyba najwiecej
akurat na to bym nie patrzył, to jest rzecz która mozna ustawić recznie lub ustawic automatycznie ze ma dziennie do przyrostu domen dodawac 10 czy 100 sztuk lub robic to losowo w okreslonym przedziale
ja tam wrzucam i co jakis czas klikam by sprawdzilo ponownie - i w momencie gdy googlasty lyknie i ma site wiekszy niz 3 to laduje systemie
ale ja jestem niestety leniwy i dlatego kazda stronka pod systemy laduje w webie, bo juz na czesci szablonów mam poprostu kod wklejony, robie stronke i od razu dodaje, tu niestety musze to robic za jakis czas czyli marnuje troche czasu - a wielu jest leniwych, i dopeiro po jakimś czasie wybieram system gdzie stronke mam wrzucic, a ze względów bezpieczenstwa (niestety) ładuje maksymalnie 2 systemu wybierac musze ten jeden wsrod innych i wtedy pada na ten gdzie sa klienci np pod punkty, a tak przy automatycznym wrzucaniu sadze ze wybral bym 2 system gdzie jest to mozliwe, bo ceny sa porownywalne wiec jest wszystko jedno w jakim systemie punkty sprzedam, a sadze iz takich co tak mysle jest wielu

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności