Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie mozna zmienic stylu? :)

polecam koledze lekture https://kurshtml.boo.pl - jak sie nie da drzwiami wejdz oknem

1. Skrypt należy wgrać w głównym katalogu serwera, tak aby był dostępny pod adresem ...

2. Dla katalogu ... należy ustawić prawa do zapisu oraz odczytu

3. Nie zmieniaj nazwy pliku oraz katalogu, ani ich zawartości.

4. Aby wyświetlić linki w serwisie należy w kodzie php zamieścić poniższy kod:

Jak widać nie można, a w samym odwołaniu nie bardzo wiem jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie można, a w samym odwołaniu nie bardzo wiem jak?

Ale nie musisz nic zmieniać w plikach systemowych.

Poczytaj o CSS lub https://www.gotlink.pl/forum/topic/427-klasa-linkow/

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, @CzarnyWEOL - prosze nie mowic ze nie mam racji jak sie nie sprawdzilo :)

wystarczy dac przed i po div'a z klasa x i juz mozna modyfikowac wyglad linkow.

a co rozdzielenia - nie jestem pewny na 100% ale chyba skrypt gotlinka to umozliwia a jak nie to zawsze mozna recznie wywolac linki 1, 2, 3, 4, 5 (opis jest na forum i na stronie jak to zrobic) i miedzy nie wstawic co sie podoba

myslenie nie boli

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie, a mianowicie:

Czy w systemie jest jakiś podział na punkty erotyczne i zwykłe?

Czy zdobywając/wynajmując punkty, których źródłem są strony o tematyce nie erotycznej mogę wykorzystać na dopalenie erotyki?

Pozdrawiam

:hi:Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka. ~ Samuel Butle. Zerknij na: Wyszczekany.pl :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W związku z prowadzoną akcją wspierania Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", zainicjowanej przez Irka https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...=64629&st=0, do tej pory udało się zebrać 1070zł. Od czasu gdy użytkownicy PiO rozpoczęli dokonywać wpłat na konto w/w Fundacji, zdarzały się pytania czy także my włączymy się do tej zbiórki. Dziś już wiemy że tak się stanie bo jest odgórna zgoda na taki ruch ...jedynie pozostaje pytanie w jakiej formie to przeprowadzić aby zmobilizować większą ilość użytkowników do aktywności w tej akcji gdyż uważamy że półroczna motywacja Irka nie dała oczekiwanych efektów co do ilości zebranych środków biorąc pod uwagę możliwości naszej branży.

Jedną z propozycji która do nas dotarła miałaby polegać na sprzedaży 1% punktów systemowych - pieniądze zebrane z tej sprzedaży zostałyby przekazane na konto Fundacji założone specjalnie dla forumowiczów PiO.

Jeśli macie inne ciekawe propozycje, czekamy.

Pozdrawiam, Administracja.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam kilka pytań. Dodałem swoje zaplecze, otrzymałem X punków. Linkuję swoją stronę pozycjonowaną tymi punktami i są one przydzielane. Co się dzieje jak tam po miesiącu wszystkie punkty zostaną przydzielone? System jest rotacyjny, więc rozumiem to tak, że link jest przydzielony, ale znika po kilku odświeżeniach itp. więc na stronie docelowo go nie ma a w systemie tą chwilę wyświetlenia już mi zaliczyło. Tak stracę wszystkie punkty i co dalej? Czy punkty się co miesiąc odnawiają czy jak? Bo jeśli nie to wtedy co należy robić? Usunąć linki, odzyskać punkty i znowu dodać linki i linkować żeby przydzielało linki? Nie wiem czy do końca dobrze rozumiem "rotacyjność", ale obserwując swoje zaplecze chyba tak... Nie kumam tego, proszę o wyjaśnienie laikowi ;)

Edytowane przez CzarnyWEOL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy punkty się co miesiąc odnawiają czy jak?

Witaj,

Punkty odnawiają się każdego dnia o północy ale nie wykorzystane nie kumulują się z punktami z dnia następnego. Przykładowo dzisiaj otrzymałeś 10.000 pkt i wszystkie przydzieliłeś na pozycjonowane frazy - do północy wszystkie punkty zostaną zamienione na "pobrania" a po północy otrzymasz nowe punkty które ponownie zostaną wszystkie wykorzystane w ciągu 24h na nowe "pobrania", czyli nowe linki.

Pozdrawiam, Administracja

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja celowo usunąłem inne frazy i zostawiłem te główne, żeby wypchać je najbardziej, a tu okazuje się, że punkty w takim wypadku przepadają ;)

Jeśli te "inne frazy" zostały usunięte zanim przerobiły przydzielone punkty na "pobrania" to po ich usunięciu pozostałe punkty zostały wykorzystane przez Twoje "główne frazy"

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym prosić link do opisanego szczegółowego działania systemu? Chodzi mi właśnie o ilości linków, przydzielanie, pobrania - jak to działa, kiedy resetuje, na czym to polega itp. bo jednak dalej nie kumam ;) Dlaczego nie kumam? Ano dlatego, że pobrania nie kasują mi się co 24h tak jak napisałeś, tylko cały czas rosną w górę w stronę maksymalnej przydzielonej ilości jaką otrzymałem za podpięcie zaplecza do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gotlink.pl: dla mnie od strony sprzedawcy ten pomysl to niewypal. 1% wszystkich punktow to bardzo duzo i w ten sposob mozna mocno wplywac na cene - zabic malych sprzedawcow i jednoczesnie wplywac na rynek.

mi to sie kojarzy z ingerowaniem panstwa w gospodarke w starych czasach prl - choc tutaj nie chcecie calkiem zlikwidowac sprzedawcow.

moze wprowadzic na rynek nowe oprogramowanie do gotlinka (bo sam system ma byc podobno wiecznie darmowy) i za nie pobierac oplate - kase mozna przekazac na fundacje.

wiem, ze cos szykujecie, wiec mozna dac symboliczna kwote 5 zl i np. 1000 uzytkownikow x 5000 zl daje kwote prawie 5x wieksza niz to co bylo dotychczas zebrane

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzarnyWEOL:

Mógłbym prosić link do opisanego szczegółowego działania systemu?

Myślę, że gdybyś przeczytał ten temat i to co znajduje się na stronie gotlink.pl to wystarczyłoby w zupełności.

pobrania nie kasują mi się co 24h

Pobrania nie kasują się. Od dodania linku aż do jego usunięcia będą wzrastać, ponieważ jest to współczynnik ile razy Twój link został wyświetlony w całym okresie.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobrania nie kasują mi się co 24h

Pobrania nie kasują się. Od dodania linku aż do jego usunięcia będą wzrastać, ponieważ jest to współczynnik ile razy Twój link został wyświetlony w całym okresie.

tzn. w okresie 24h. gotlink pokazuje ilosc pobran za 'wczoraj' - wiec jezeli liczba punktow na fraze sie nie zmieni wtedy codziennie wartosc pobran powinna byc podobna

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności