Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

CzarnyWEOL:
Mógłbym prosić link do opisanego szczegółowego działania systemu?

Myślę, że gdybyś przeczytał ten temat i to co znajduje się na stronie gotlink.pl to wystarczyłoby w zupełności.

pobrania nie kasują mi się co 24h

Pobrania nie kasują się. Od dodania linku aż do jego usunięcia będą wzrastać, ponieważ jest to współczynnik ile razy Twój link został wyświetlony w całym okresie.

Czytałem na GotLinku pomoc i regulamin i nie znalazłem konkretnego i łatwego do zrozumienia dla laiki objaśnienia tychże spraw, a na czytanie całego tego tematu i znowu łączenie skrawek w całość nie mam czasu. Uważam, że taka sprawa powinna być gdzieś ładnie opisana/zebrana w całości - szczegóły całego procesu dotyczącego puntów pobrań i linków oraz zależności z tym związanych, ale jeśli nie ma to trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie 99,9% uzytkownikow albo to wie, albo nie jest leniwa i juz znalazla odpowiedz.

tak czy inaczej - napisz " ładnie opisana/zebrana w całości - szczegóły całego procesu dotyczącego puntów pobrań i linków oraz zależności z tym związanych" i umiesc gdzies - posluzysz temu 0,01%

po drugie - na co pytasz skoro nie chcesz odpowiedzi? z tego co rzucilem okiem koledzy wyjasnili Ci juz o co chodzi w gotlinku

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrania nie kasują się. Od dodania linku aż do jego usunięcia będą wzrastać, ponieważ jest to współczynnik ile razy Twój link został wyświetlony w całym okresie.

neon103 czyli to, że pobrania cały czas rosną i w końcu dojdą do liczby przyłożonych na frazę puntów nie oznacza, że skończy przydzielać, tylko normalnie liczba pobrań będzie większa od liczby przydzielonych punktów i będzie sobie rosłą dalej, dobrze to rozumiem?

sagittariuspl spokojnie przecież ja tutaj nikogo nie atakuje! :D Myślałem, że jest coś takiego objaśnione... Jeśli wchodzi w system taki laik jak ja, gdzie nigdy nie miałem z SWLami do czynienia, tym bardziej rotacyjnymi i dla niego wyobrażenie linku to link stały to może mieć na początku problem ze zrozumieniem :D Obiecuję Ci, że jak się wszystkie wywiem na ten temat to napiszę takie objaśnienia dla lajonów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bo link wypchany nie jest linkiem stałym, pseudo stałym, jest rotacyjnym, a więc wyswietla się i znika, robiąc miejsce dla nastepnego

nie zwiększając ilości punktów na daną frazke nie masz przyrostu linków (są powiedzmy na tym samym poziomie), a nawet można powiedzieć, że możesz zaliczyć spadek, bo G nie musi trafiać na Paczki z Twoimi linkami :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam 20tys pkt, i w systemie dodaje kilka linkow i one sa wyswietlane na cudzych stronach. Na swojej stronie nie umieszczam skryptu wyswietlajacego linki z gotlink, czy w ten sposob moge zaszkodzic swojej stronie? Czy lepiej umiescic skrypt na swojej stronie? Jak pytanie bylo to przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi to nie przeszkadza :)

ale ten site rosnie i rosnie od 2-3 dni w systemie.

przyznac sie komu to tak site rosnie na zapleczu? :)

Wynajme punkty Gotlink.pl, Seo.Net.pl, E-weblink oraz SeoMatiK.pl - najtansze ceny na rynku.

Kontakt: GG 2019406 email 99f@wp.pl

468x60.gif

Doceniasz innowacje? Najmocniejszy system linków stałych Seomatik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to bardzo duzo i w ten sposob mozna mocno wplywac na cene - zabic malych sprzedawcow...

@sagi, oczywiście masz rację, a tego nie chcemy - wręcz przeciwnie - chcemy wspierać sprzedawców... dlatego "góra" podjęła decyzję o sposobie wsparcia Fundacji Anny Dymnej.

Akcja wsparcia rozpoczyna się od północy i będzie trwała do odwołania - kwota jaką system będzie wspierał Fundację stanowić będzie 30% wartością dokonanych transakcji* sprzedawców którzy uzyskali minimum małą gwiazdkę na Giełdzie Punktów**

* wartość domyślna transakcji to 100zł/100k pkt.

** pod uwagę nie będą brane przelewy własne oraz odnawiane przez kupujących

kwote prawie 5x wieksza niz to co bylo dotychczas zebrane

Co prawda w inny sposób ale sądzimy że na pewno damy radę, oczywiście z Waszą pomocą o czym warto pamiętać przy nowych zakupach...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje się, ze to jakies groszowe wplywy z tego beda wiec nie wiem czy warto w to sie bawic... :puknijsie:

To taki malutki żarcik, a teraz na poważniej: osobiście sprzedaję punkty w tym systemie i ładnie schodzą.

Cieszę się, że gotlink.pl podjął taki krok. Mam nadzieję, że licznik szybko wzrośnie...

Edytowane przez neon103

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności