Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, mówcie co chcecie: ja popieram ruch, który zrobił gotlink.pl - prześpijcie się, pomyślcie nad tym i wtedy zapraszam do dyskusji...

A jeżeli nie chce Wam się spać to zapraszam do sklepiku: https://www.sklepik.mimowszystko.org/ ;)

Edytowane przez neon103

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć że w dyskusji powinniśmy skupić się na sposobach zmaksymalizowania efektów naszego pomysłu a nie dyskutowaniu o podatkach - sttorm ani jedno ani drugie nie pójdzie z Twojej kieszeni.

Natomiast osoby które nie mają zamiaru nas wspierać chociażby pozytywnym słowem, to ze względu na charakter tej akcji, prosimy chociaż o nie wypowiadanie się w tej kwestii.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje @Mich@ł.

W ostatnim czasie zgodnie z prośbą użytkowników dodaliśmy dodatkowe wykresy https://www.gotlink.pl/gotlink-stats/:

- Średni koszt 1 pobrania na dobę w systemie GotLink.pl

- Liczba domen erotycznych w systemie GotLink.pl

- Liczba linków erotycznych w systemie GotLink.pl

- Liczba domen hazardowych w systemie GotLink.pl

- Liczba linków hazardowych w systemie GotLink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotlink.pl - wiem fundacja jesli o to chodzi nie pojdzie z mojej kieszeni i jesli bede chcial sam potrafie zrobic przelew ale wtedy to ja wspomoge fundacje a nie ja jako uzytkownik gotlinka i jego akcji (o przelewie pisze jeszcze poniżej), ale sam zacząłeś temat - nie wyjaśniając do końca zasad tego co chcecie zrobic - nie da sie ukryc cel słuszny, jednak zabrakło podstawowych informacji na ten temat i jak mozemy zmaksymalizowac te dzialania gdy nie podałeś dokładnie jak system zamierza wspomóc fundacje - twoj pierwszy post na ten temat byl za bardzo lakoniczny i mozna go roznie rozumiec

choć z drugiej pojawiła się kolejna informacja, co wielu zaciekawiło - systemem zarządza firma ;)

drugą rzecz rozumiem mowisz o US - tu jednak jesli system nie przynosi zysku a generuje specjalnie straty i sa robione tylko koszty to ma juz dla mnie znaczenie jak dla kazdego (zwroty nastapują z moich podatków:) ) - mi wystarczyła by zmiana REGULAMINU iz system pobiera dla siebie 1% czy 5% wygenerowanych punktow przez ludzi i tu sprawa jest prosta - nikt sie nie moze doczepic (fakt nadal system nie bedzie działać zgodnie z ustawą o świadczeniu usług elektronicznych ale to już jest pikuś, dla mnie malo istotny)

fakt jest taki to Wasze zasady działania - ale nastepny razem napiszcie jesli chcecie cos robic wyjasniajac to do konca a nie bedzie wtedy zbednej dyskusji, a tak sie ona zaczeła, bo nie jasne stało sie rozwiązanie waszej propozycji

kolejna rzecz jesli chcecie aby inni sie przyłączyli i wyglądało to iż to dzieki systemowi wypada podać numer rachunku na który użytkownicy maja wpłacać kase z jakiegos % zrealizowanych transakcji dzieki systemowi, a wy wtedy mozecie przelać to do fundacji, bo inaczej każdy może powiedzieć ja przelałem 100zł a ja 1000zł co moze być fikcją, a tak bedzie jasne użytkownicy systemu zebrali tyle i tyle, a tak zostało coś powiedziane - cel szczytny wykonanie nie doprecyzowane

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony - ja dbam o swoje rozliczenia, a zaznaczam tylko fakt, który ktoś z firmy prowadzącej gotlinka mógł przeoczyć

ich pomysłem jest oddanie na fundacje swoich własnych srodków, a nie gadanie o oddawaniu

widzisz to co zaproponowali nie było doprecyzowane i można było wysnuć rózne interpretacje tego i stad to całe zamieszanie, bo fakt mozna było odnieśc uczucie jak to niektórzy odczuli, ze bede musieli oddac 30% tego co zarobia a jak ktos sprzedaje po kosztach to bedzie musiał dużo dołożyć - przyjmując to ze nektórzy zrozumieli ze własnie beda musiali oddac swoja kase

bo jesli posatnowili zrobic u siebie skąłdke na fundacje iz kazdy daje 100zł to sie mowi my robimy zrzutę po 100 jest nas 10 wyjdzie 1000zł i chcemy wpąłcić na konto fundacji kto sie dołącza - czy wtedy nie jest to jasno powiedziane

lub kazdy pracownik dostaje 1 000 000 na własne potrzeby miesięcznie i jesli je sprzedaje to zrzeka sie sie przez miesiąc czy 2 - 30% zysku

ale nie zostało powiedziane wiec jak mogą sie inni do tego dołączyć gdy nie wiedzą jak mogą to zrobić - ja nie wiem w jaki sposób to zrobić, tak wiec wymaga to wyjaśnienia

jak powiedziałem cel szczytny ale trzeba to wyjaśnić, bo jeśli to gotlink chce sie wykazać hojnością pracowników i uzytkowników to musi być wiadomo co i jak, bo ja jako użytkownik gotlinka nie wiem jak miałbym wykazać ze to dzięki akcji gotlinka wspomogłem fundacje (zostaje tylko osobista satysfakcja) ale nie o to chyba tylko tutaj chodzi :)

z drugiej strony szkoda ze na forum systemu nie ma o tym mowy :(

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sttorm, to nie było do Ciebie :)

to co było napisane w pierwszym tutaj poscie o fundacji i to pod nim, sam zrozumiałem jako przymuszenie do dzielenia sie własnymi zarobkami :( zostało to wyjasnione w nastepnych postach, fakt, że powinno być od razu to napisane i nie było by tego zamieszania ;)

co do innych to jest dowolność, chcesz podzielisz sie zarobkiem, nie chcesz nie podzielisz się, oczywiście pozostaje kwestia organizacji, czy wpłacasz na konto i dajesz screena na pw, by po odwołaniu akcji było gdzieś powiedziane, że system z użytkownikami przekazał tyle i tyle ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakręcony - ja zrozumiałem iz chodzi o mnie ;)

ale dokłądnie nie zostało wyjaśnione to do końca choć nadal nie jest ta kwestia jasno i wyrazne zaznaczona a nie da sie ukryc jako PIO wpływ moze być mniejszy ale z uwagi na walke kilku zażartych zwolenników kilku systemów moze fundacja bardzo zyskać, tylko dlatego ze niektórzy bedą chchcieli sie wykazać, my jesteśmy lepsi bo :)

tak wiec dopracujcie co i jak i wtedy sądze ze wpływy beda duze :(

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uważam ze jako PIO fundcja zyska troche ale znajac zycie jesli zaczną ze soba konkurować zwolennicy tego czy innego systemu wtedy fundacja zyska wiecej

podaliście to za bardzo ogólnie i tak naprawdę ci którzy by chcieli przyłączyć się do Waszej akcji tak jakby z ramienia Gotlinka nie wiedzą jak to zrobić bo nie zostało to podane, gdyz każdy i bez tego mógł czy może wpłacic kase

odnosnie US ja zacząłem o tym pisać bo podaliście ze jesteście firmą i ze oddacie cos ze swojego - poprostu gdy systemem kieruje osoba fizyczna i sama ładuje się w koszta to jest inna sprawa natomaist przy firmach to jzu jest inna historia, a wyjasnienie w regulaminowy sposób zarabianai przez system odcieło by te spekualcje i mozliwości ataków na system

pomyslcie w jaki sposob do akcji moga przyłączyć sie użytkownicy gotlinka tak aby wyglądało iż to robią jego zwolenicy - niestety na PIO sa zwolennicy albo jednego albo drugiego systemu i byc moze druga strona tez przyłączy sie do tej akcji w ten sposób - mogło by byc ciekawie :) (fakt ja lubie oba wiec napewno bym ani jednego ani drugiego systemu ie skrzywdził w tej kwestii) :(

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności