Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W związku z dzisiejszą korespondencją via tickety pozwolę sobie pociągnąć temat tutaj:

Czy w systemie nie można zaimplementować sprawdzania wielkości SITE dla domeny głównej używając zapytania: site:domena.com inurl:https://domena.com

Nie wiem jakie byłyby trudności w zaimplementowaniu, ale to chyba duży plus dla użytkowników takich jak ja, którzy chcą dodać do systemu subdomeny oraz domenę główną bez www (bo na przykład tak była linkowana i ma wyższy PR, czyli większa liczba pkt w systemie).

Mam nadzieję, że pomysł będzie dobrze przyjęty, pozdrawiam :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia była poruszana zaraz po starcie systemu i od tamtego czasu nic w tej kwestii się nie zmieniło. Co prawda w tym miesiącu temat był między nami ponownie poruszany ale przyznam się, że moim głosem zablokowany z kilku przyczyn których nie do końca chciałbym tutaj opisywać...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z moją kwestią ?

Jeśli masz jakieś problemy techniczne to zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy systemu a jeśli jest to kwestia skuteczności proponuje poruszyć temat w dziale dla początkujących przedstawiając więcej szczegółów na temat swojej strony.

a kiedy będzie widać ilość IP jeśli będzie widać ??

Jak będzie widać damy znać - póki co nie przewidujemy - dzisiaj jest 4672.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia była poruszana zaraz po starcie systemu i od tamtego czasu nic w tej kwestii się nie zmieniło. Co prawda w tym miesiącu temat był między nami ponownie poruszany ale przyznam się, że moim głosem zablokowany z kilku przyczyn których nie do końca chciałbym tutaj opisywać...

Szkoda, bo to IMHO by była przydatna opcja. Ale skoro nie chcesz pisać tutaj to może chociaż w tickecie mi powiesz czemu podjąłeś taką a nie inną decyzję? ;)

pozdrawiam

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

co się dzieje z gotlinkiem. Wczoraj zasiadłem do niego pierwszy raz po dłuższej przerwie i postanowiłem dodać parę linków. No i na początku wszystko ok. Skierowałem na na link 900 punktów no i w parę minut miałem ponad sto pobrań. Ale potem dodałem kolejne kilka linków po 1000 punktów na link w tej samej kategorii i nic. Pobrań 0 albo kilka. Parę miesięcy temu jak z tego korzystałem to 300 punktów wystarczało na kilkadziesiąt/kilkaset pobrań dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie obserwacje i porównania dokonuj pełna doba do doby zaczynając od północy przed którą przydzieliłeś punkty...

Średni koszt 1 pobrania na dobę to ok 9pkt - możesz na bieżąco śledzić tą wartość pod adresem:

https://www.gotlink.pl/gotlink-stats/

@salab, postaram się.

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gotlink.pl - dzięki, będę czekał na info :)

A swoją drogą to mam jeszcze małe pytanie.

Zainstalowałem sobie GotlinkUtils i postanowiłem się trochę pobawić.

Wrzuciłem sobie do sprawdzania zaindexowanie linków z multilinka, ustawiłem przerwę na 30sek, odpaliłem... i 100% wyników mam SITE=0 (czyli rozumiem, że niby brak indexacji). Sprawdziłem sobie losowo kilkanaście z tych linków i zdecydowana większość jest w indexie G. Dodam, że sprawdzając site: czy inne wartości w G pokazują mi się normalne wyniki, żadnej captchy do przepisywania nie ma. Masz może jakiś pomysł co może być przyczyną?

PS: gdyby był do czegoś potrzebny to mój login w systemie - balas

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem gotlink utils 2.0, zainstalowałem jave, tworze nowy profil i co bym nie wpisał w nazwę profilu wyskakuje mi cały czas "Niepoprawna nazwa profilu"

Używam Windows 7, jave ściągnąłem z linku podanego przez Gotlinka. Co może być nie poprawnego w nazwach profilu takich jak te: pzcjnr , seo, ja, 1, gotlinktest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sobie losowo kilkanaście z tych linków i zdecydowana większość jest w indexie G.

Sprawdziłem 10 linków z ML - 8 zwróciło "1" a 2 "0" - z tych dwóch jeden był zaindeksowany a drugi nie czyli coś w tym jest o czym piszesz - pewnie to kwestia DC w danym momencie ale dla pewności wysyłam zgłoszenie do techników.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności