Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

@gotlink.pl - dzięki za szybką reakcję, będę czekał na info.

PS: Różnice 10 czy 20% bym sobie spokojnie wytłumaczył innymi DC, ale jak już napisałem u mnie 100% linków (a jest ich tam w tej chwili 485 pamiętam) oznaczyło się w GotlinkUtils (przerwa w odpytywaniu ustawiona na 30sek i w międzyczasie mogę normalnei zadawać pytania o SITE do Google z tego komputera) jako 0 (brak indexacji).

UPDATE: po przełączeniu w ustawieniach GotlinkUtils z Google.pl na globalny pojawiło się całkiem sporo jedynek w zapytaniu o indexację linków :)

Edytowane przez salab

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sytuacja spowodowana jest rekordową ilością stron - ponad 90.000 co przekłada się na rekordową ilość pobrań paczek z linkami - ilość linków wysyłanych na dobę to blisko 20.000.000 sztuk. Przy takich ilościach paczek oraz sytuacjach w których strony odbierające paczki nie działają lub ich działanie jest bardzo powolne dochodzi do zaobserwowanych sytuacji.

Dlaczego Gotlink tak muli? Przy dodaniu grupy wyskakuje fatal error, ciężko wczytać jakiekolwiek dane...

może tym to jest spowodowane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super ale do pewnego czasu można było powiedzieć że to zamulanie utrudniało pracę z gotlinkiem, ale obecnie to już całkowicie je uniemożliwia.

Zamierzacie coś z tym zrobić ? Dołożyć jakąś dodatkową maszynę która jakoś odciąży obecną ? Wypuścić jakąś aplikację do pełnego zarządzania kontem która bedzię działać szybko ? czy cokolwiek innego ?

bo nie są to już chwilowe problemy ;)

-----

EDIT

dzięki za info, trzymam za słowo

Edytowane przez sirkus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie, tylko proszę o wyrozumiałość gdyż pierwszy raz jestem w gotlinku.

Otóż kupiłem sobie na wstepie 25k linków, ponieważ chce ażeby googlebot zaindeksował mi pewien serwis.

Dodałem grupe, ustawiłem piorytet 10 i 100 w jakimś pasku :|, wyświetlone jest że inni użytkownicy zrobili ponad 2 tysiące pobrań.

Czy już teraz mój serwis jest wyświetlany i pozycjonowany ?, jeśli tak to dlaczego nie zabiera mi punktów z konta ?.

Dodałem stornkę jakieś 6 h temu.

Pozdrawiam ciepło, oczekując na miłe i kulturalne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie, tylko proszę o wyrozumiałość gdyż pierwszy raz jestem w gotlinku.

Otóż kupiłem sobie na wstepie 25k linków, ponieważ chce ażeby googlebot zaindeksował mi pewien serwis.

Dodałem grupe, ustawiłem piorytet 10 i 100 w jakimś pasku :|, wyświetlone jest że inni użytkownicy zrobili ponad 2 tysiące pobrań.

Czy już teraz mój serwis jest wyświetlany i pozycjonowany ?, jeśli tak to dlaczego nie zabiera mi punktów z konta ?.

Dodałem stornkę jakieś 6 h temu.

Pozdrawiam ciepło, oczekując na miłe i kulturalne odpowiedzi.

troszkę nie rozumiem pytania, ale widzę że i ty nie rozumiesz chyba zasady działania systemów rotaycjnych

kupiłeś sobie 25.000 punktów (zapewne na okres 30dni) i przez te 30 dni przydzielasz sobie z puli tych 25k pkt odpowiednia ilość na kilka swoich fraz, i pkt nie ubywają wraz z pobraniami, a jedynie co 24h odpowiednia ilość pkt przekłada się na ilość pobrań, 1 pobranie to około 9pkt

pkt skończą się dopiero jak przelew wygaśnie, czyli np po 30 dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mowiac krotko... tak jak wyzej bylo podane... od kazdej transakcji naliczaja 30% i to przekazuja na konto Fundacji.

Podsumowując pierwszy miesiąc akcji chcemy podziękować wszystkim którzy się w nią włączyli. System mimo wakacyjnego okresu utrzymał dynamikę przyrostu sprzedaży notując rekordową wartość przy jednoczesnym osiągnięciu równowagi popytu i podaży na GP. Po kilkunastu procentowym wzroście cen w ciągu m-ca nastąpiła stabilizacja.

Dzięki prowadzonej akcji po 4 tygodniach przekazaliśmy na konto fundacji 1000zł. Przy okazji zwracamy się z prośbą o wystawianie ofert sprzedaży w celu dalszego zapewnienia ciągłości trwania naszej akcji co jednocześnie pozwoli utrzymać atrakcyjną "realną" cenę punktów co jest istotnym czynnikiem dla osób kupujących punkty długoterminowo.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w imieniu fundacji i administracji PiO chciałem podziękować tak udanej akcji pomysłodawcom, użytkownikom i oczywiście właścicielom systemu

jimmi, w imieniu wszystkich których wymieniłeś, dziękujemy. Kolejne 500zł w drodze.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności