Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

sttorm, nie będę podawał % w Twoim przypadku aby nie zdradzić ilości Twoich stron w systemie ale zrobię to w ten sposób:

Na stronie o id 170709 nie było bota google ponad 52h

Na stronie o id 27292 i 58807 ponad 38h

Jeśli kontrolujesz to w jaki sposób możesz to potwierdzić bądź zaprzeczyć.

pawloski :) ciepło ale jeszcze nie to, nawet gdybym Ci to wyjaśnił w tajemnicy a Ty miałbyś tylko potwierdzić sam fakt możliwości dysponowania przez nas takim danymi to i tak wątpie aby Ci co mają uwierzyć, uwierzyli. Tym bardziej zwróć uwagę że dysponując takimi danymi możesz wtedy wzmacniać system wprowadzając na najsłabsze strony auto-linkowanie :)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sttorm, nie będę podawał % w Twoim przypadku aby nie zdradzić ilości Twoich stron w systemie ale zrobię to w ten sposób:

Na stronie o id 170709 nie było bota google ponad 52h

Na stronie o id 27292 i 58807 ponad 38h

zapis daty w kopi google nie swiadczy ile razy i kiedy był bot, a zapowiadało się na kosmiczne statystyki odwiedzin google bota

....zwróć uwagę że dysponując takimi danymi możesz wtedy wzmacniać system wprowadzając na najsłabsze strony auto-linkowanie :)

pięknie właśnie sie dowiedzielśmy że dopalacie strony bez wiedzy właścicieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie moge potwierdzić ani zaprzeczyć, gdyz akurat dla stron zapleczowych nie prowadzę statystyk odwiedzin stron przez boty google (tylko wtedy gdy transfer na jakims współdzielonym idzie zbyt duzy, na dedykach nie robi juz to roznicy) :)

jesli system łapie takie rzeczy, to czemu nie ma podglądu pod to - była by to ciekawa opcja w systemie

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sttorm, prawdę mówiąc chciałem dziś zaprezentować kilka szczegółów... jakieś screeny i test... lecz z drugiej strony poza krytyką popleczników nic system by nie zyskał. Ale w ostatnim swoim poście podsunąłeś nam ciekawy pomysł na temat prezentacji tych danych na koncie i myślę że po zakończeniu prac w stałym systemie uzupełnimy system o te informacje.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duzy plus dla Pana panie Czacha, ze po takich baletach zdola sie Pan sam rozebrac :)

Proszę nie mierzyć każdego swoja miara. Ja z tej wypowiedzi wyciągam wniosek ze ty takie imprezy kończysz z nosem w przekąskach. B)

Co do kodu to jak dla mnie system nie ma możliwości sprawdzania jak często bywa u kogoś na stronie bocik.

Kopia w google nic do tego nie wnosi. Pojawianie się kopi w G jest tak różne ze wręcz nie przewidywalne. Bardzo ładnie to często widać na nowych domenach.

Czesto domena pojawia sie dopiero dziś w indeksie, a kopie ma już spzred kilku dni.

Ciekawi mnie co powiecie na to jak bot jest na stronie 500 000 razy na stronie w ciągu miesiąca, a kopie odświeża góra 4 razy na miesiąc?? :) Znaczy z tego co napisaliście kiepska strona to jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parametrem jaki decydyje o ilości odwiedzin google bota jest ilość BL - dziwne że tego nie wiedziałeś

gdzieś Ty to wyczytał? co za głupota :)

Weź trochę logi analizuj, bo ja na swoich domenach mógłbym w połowie przypadków temu zaprzeczyć i udowodnić Ci, że tak nie jest

Edycja: Zaznaczam, że mam na myśli "całkowity" wpływ, bo jeśli myślisz, że jest to jeden z czynników zwiększających intensywność to po części masz rację.

Edytowane przez seoroot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie właśnie sie dowiedzielśmy że dopalacie strony bez wiedzy właścicieli

Możesz przytoczyć gdzie to jest napisane? Będzie jeszcze piękniej.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przytoczyć gdzie to jest napisane? Będzie jeszcze piękniej.
Tym bardziej zwróć uwagę że dysponując takimi danymi możesz wtedy wzmacniać system wprowadzając na najsłabsze strony auto-linkowanie :)

Mama czytać nie nauczyła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dobrowolnie zezwalasz administarcji na ingerowanie w Twoje strony tak ?

dokładnie, jeśli są za słabo podlinkowane to czemu nie zwłaszcza jeśli jest to zaplecze typowo pod SWL

A powiedz mi kto to moderuje i ocenia i wg kogo dana strona jest gó*** warta ?

nie kto, tylko co - słabe podlinkowanie strony

nie chce mi się zaczynać kolejnej bezsensownej dyskusji dlatego napisałem

.... niech to sobie każdy rozważy indywidualnie

i tyle w temacie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czachapl, @FiKaS Wasze interpretacje wypowiedzi to już przegięcie. Również nie uważam, aby gotlink w tym zdaniu napisał, że dopalają strony bez zgody właścicieli (chociaż w kontekście słabych stron to i tak byłaby dobra opcja). Takie mocno naciągane interpretacje i przeinaczanie jest wg. mnie bezczelne i totalnie poniżej jakiejkolwiek etyki czy kultury biznesowej (bo to co wyprawiacie to ewidentne robienie czarnego PR przez konkurencję). Moderator powinien tu zrobić mały porządek.

Edytowane przez relons

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relons - ja tez to rozumiem iz system dopala te mniejsze strony

w sumie formalnie nie mam nic przeciwko temu ale zawsze jest jakieś ale na wartosciowych stronach nie mam SWL, ale tez jesli jest to nawet strona pod SWL w początkowej fazie nie jest w chwili obecnej przezemnie linkowana z SWL

jeśli Gotlink tak robi powinno to byc jasno powiedziane, że tak się dzieje i jaka moc jest przekazywana -ile linków, aby każdy wiedziałco i jak linkować

jeśli nie to nastapiło małe niedomówienie - powinno być można dopalić - ale jeśli system na razie nie podaje tych danych to nie można wiedzieć o tym i samemu dopalić stron

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności