Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

ale odpowiem,

może i szybko, ale wolę poczekać i mieć sprawdzone narzędzia i stabilne.

Według Ciebie Gotlink.pl nie jest już wystarczająco sprawdzonym narzędziem ;)?

Ciekawi mnie jedno, jeżeli komuś nie pasuje polityka systemu to po co z niego korzysta :(? Dla mnie przede wszystkim liczy się skuteczność, gotlink spełnia ten wymóg.

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czachapl Wasze interpretacje wypowiedzi to już przegięcie. Również nie uważam, aby gotlink w tym zdaniu napisał, że dopalają strony bez zgody właścicieli (chociaż w kontekście słabych stron to i tak byłaby dobra opcja). Takie mocno naciągane interpretacje i przeinaczanie jest wg. mnie bezczelne i totalnie poniżej jakiejkolwiek etyki czy kultury biznesowej (bo to co wyprawiacie to ewidentne robienie czarnego PR przez konkurencję). Moderator powinien tu zrobić mały porządek.

Przepraszam jakie interpretacje??

Gdzie napisałem ze coś robią a czegoś nie robią??

Gdzie kiedy kol wiek oczerniłem system??

Mam nadzieje ze teraz pozbierasz ty bzdurne wypowiedzi adminów w tym temacie i pokażesz jacy oni są rzetelni i cacy.

Jeśli się okrętujesz trochę to znajdziesz przegięcia ich bez problemu.

Co do systemu to nie mam nic przeciw niemu. Mało tego uważam ze wiele pomysłów i rozwiązań maj bardzo fajnie zrobione.

Tylko z drugiej strony widzę ile jest niejasności związanych z systemem i ekipa od nich to sory większych interesów z nimi nie będę robił.

Co i jak już nie będę eis rozpisywał, bo i nie ma po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna gdzies wylaczyc wypowiedzi @zoozool'a, ale tylko w tym watku? ;) to tak jakby @gotlink.pl wypowiadal sie w dziale weblinka, ze ten jest zly bo nie ma jakiejs opcji :(

chcialbym nowa opcje w gotlinku - import linkow z pliku csv, ale nie przez input a upload pliku. chyba tego nie ma, a kopiowanie zawartosci pliku mnie troche wkurza

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym nowa opcje w gotlinku - import linkow z pliku csv

Dopisane do zadań, odnośnie terminu to już wiesz jak sprawa wygląda...

Dzisiaj w pełni zostało uruchomione linkowanie w stałym systemie, oczywiście przy każdym linku poza urlem i dodatkowym oznaczeniem G (strona główna) i P (podstrona) jego wyświetlania, każdy ma informacje o koszcie tego linku.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna zaimportowac z pliku ok 90.000 linkow z anchorami ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna zaimportowac z pliku ok 90.000 linkow z anchorami ?

@zgred - dostalem odpowiedz, ze jak wlasciciele dojda do ladu z systemem statycznym to zrobia import linkow z pliku - narazie musisz przekiopowac zawartosc pliku do textarea

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, lecz pamiętaj że najszybciej otrzymasz punkty za wyświetlane linki gdy będziesz tworzył strony do kategorii w których ich dostępność jest najniższa...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka moja uwaga moze rozdzielnic tematy z systemu rotacyjnego i statycznego, niektorym to sie moze mieszać lub w kwestii systemu stałego niech bedzie pisane na forum systemu statycznego

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności