Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc ja bardzo niewiele wiem o tym systemie. Wiem ,że jego twórcami są autorzy Gotlinka, a to już mi wystarczy by niecierpliwie czekać na oficjalny start, a przed nim promować system :D

Edytowane przez mmr88

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za miłe słowa.

Do dalszej dyskusji na temat nowego naszego i "Waszego" produktu, zapraszamy w nowym temacie SeoMatik.pl

Edytowane przez gotlink.pl

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy wielkim problemem by było dorobienie zaznaczania do usunięcia wszystkich linków z grupy multilink?

Mam w jednej grupie kilkaset linków i większość z nich chciałem szybko wywalić i zostawić tylko wybrane... ale ilość klikania mnie przeraziła :)

Wiem, że można to obejść robiąc nową grupę multilink i wsadzając tam nowe linki i kasując stary multilin, ale sądzę, że dorobienie checkboxa, który by zaznaczał/odznaczał wszystkie linki zbyt długo by nie trwało :)

pozdrawiam,

Krzysztof

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucky, i jaki z tego wniosek?

...że wiele czynników, o których na forum pisze kilka szczególnych osób, mających mieć wpływ na moc systemu jest zwyczajnie wciskaniem kitu za który mają słono zapłacić kupujący punkty... i płaci za niego wielu ...jeszcze. A tych nie wielu albo przestało udzielać się w temacie albo sprawdzają wartość tego kitu robiąc testy np. Buncol. I tak jak rok temu teraz również napiszę, że zamiast spalania się na ataki jednych systemów na drugie i wciskania teorii wyssanych z palca mających mieć wpływ na wyższość jednego systemu nad drugim to lepiej byłoby podjąć działania w celu zwiększenia ich skuteczności.

Pora na podsumowanie i zakończenie tego testu :D Na dzisiaj sytuacja wygląda tak:

seo.net.pl - 331 i 876

gotlink.pl - 142

e-weblink.com - 564

W seo.net.pl celowo dodałem dwie strony, ponieważ chciałem sprawdzić czy szybciej będzie się indeksować większa czy mniejsza liczba tekstu. Wyszło. że lepiej indeksowało się to gdzie jest więcej.

Ciekawostkami są:

- najszybciej zindekowała się strona, która była linkowana seo.net.pl

- najstabilniejsze site miała strona linkowana e-weblink.com

- największe BL ma strona linkowana e-weblink.com

A zwycięzce tego testu niech każdy wyciągnie sobie sam :D

P.S jeśli jeszcze ktoś robił podobny test w tym samym czasie to fajnie by było jakby wyniki też tutaj opublikował.

Ciekawi mnie co teraz napiszecie?? Zwłaszcza jak Buncol zakończył swój test.

Wyniki jednak dla ws nie są najlepsze, ale nie mnie to osądzać.

Mam nadziej ze popracujecie teraz nad zwiększeniem skuteczności gotlinka.

Odnośnie kitu to bardzo ładnie jest w ciskany w innym temacie odnośnie waszego stałego sytemu.

Dodam od siebie ze żaden test nie jest miarodajny wszytko zależy od skali czasu i wielu czynników jakie na nie wpływają.

--edit--

Literówki

Edytowane przez Czachapl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czachapl, wyniki są rewelacyjne więc Twoje stwierdzenie żeby popracować nad skutecznością możesz sobie darować. Od autora testu otrzymaliśmy odpowiedź że tylko on uzyskuje z google prawdziwy wynik mimo przesłania mu screenów z różnych komputerów, przeglądarek, podstron wyszukiwania oraz seoQuake - a więc niech tak będzie mimo że uchwyciliśmy wynik na poziomie nie 142 a 9610.

56240084.jpg

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uzytkownikowi wyzeruje projekty z braku pkt. to skąd ma wiedzieć ile w każdym było ??

Nie wiem dlaczego zadajesz tego typu pytania skoro rozwiązanie tego o czym piszesz zostało dawno temu wdrożone.

https://www.gotlink.pl/forum/topic/919-zero...ektu-email/#927

System zapamiętuje wprowadzone ręcznie ilości punktów przy grupach, gdy nastąpi zmiana ilości punktów w grupie leżąca po stronie systemu... tło pola punktów zmieni swój kolor w celu zasygnalizowania zmiany ilościowej a po najechaniu wskaźnikiem na to pole wyświetli się informacja o ilości punktów która była przydzielona ręcznie.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności