Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Czachapl, wyniki są rewelacyjne więc Twoje stwierdzenie żeby popracować nad skutecznością możesz sobie darować. Od autora testu otrzymaliśmy odpowiedź że tylko on uzyskuje z google prawdziwy wynik mimo przesłania mu screenów z różnych komputerów, przeglądarek, podstron wyszukiwania oraz seoQuake - a więc niech tak będzie mimo że uchwyciliśmy wynik na poziomie nie 142 a 9610.

Czyli jak napisałem jak sa złe to się je neguje ??:D

Napisałem też to :

Dodam od siebie ze żaden test nie jest miarodajny wszytko zależy od skali czasu i wielu czynników jakie na nie wpływają.

Nie mnie to oceniać jednak jego test pokazał co innego i to jest jego zdanie z ,którym wcześniej jakoś się zgadzaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czachapl, a kto napisał "a więc niech tak będzie"? Czyli się zgadzamy ale jeśli w ciągu kilku godzin monitorując site tej strony otrzymujemy wyniki od 120 do 9610 (co świetni obrazuje to co się dzieje na wykresach site systemów) warto byłoby chociaż o tym wspomnieć.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotlink.pl dobrze wiesz, że duże wartości wartości site nie są prawdzie, jak google to naprawi, pojawi się to co najmniej. Poza tym wyniki były wszędzie zaniżone, do najniższych wartości.

Tyle w tym temacie :D

A jak chcesz screen to masz zrobiłem go przed chwilą

33288750.jpg

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buncol, nie musisz mi dawać screena bo pisałem wyżej że nawet 120 było dzisiaj tak samo jak te 142, 350 i 9610

@Salab, dorobione

@Sagi, gotowe.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

UPDATE:

Za każdym razem jak zaznaczam wszystkie linki w multilinku i chcę je skasować to dostaję error "Nie można usunąć wszystkich urlów"... i zupełnie nic się nie kasuje.

Edytowane przez salab

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, spowodowałoby to usunięcie ML a więc działamy w ten sposób że zaznaczamy wszystko i następnie odznaczamy jeden z urli/anchorów, wrzucasz nową listę anchor/url, jeśli wcześniej nieusunięty url/anchor jest zbyteczny, usuwasz go.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właściciel ten sam, ale punkty w jednym są zupełnie za co innego niż te w drugim, więc był by to strzał w kolano, a może nawet skok z 10 piętra bez asekuracji :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że to zły pomysł SM dopiero raczkuje i całkowicie by to zaburzyło jego rozwój... w dalekiej przyszłości jeżeli 2 systemy będą równorzędnie prosperować - można by się było pokusić o jakąś próbę przeliczenia punktów, ew. bardziej iść w stronę wspólnego panelu do linków stałych i rotacyjnych. Ale myślę - że za wcześnie o tym teraz rozmawiać.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak dla mnie to totalnie nie trafiony pomysł ponieważ powstawały by w systemie puste punkty :)

A wspólny panel to by wcale nie był taki głupi pomysł :)

Mi osobiście przydało by się jakieś prostę API tak abym mógł wyciągnąć z systemu takie dane jak ilość punktów, dane przelewów itp :)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mala prosbe (mam nadzieje, ze niektorzy mnie popra) - prosze o wylaczenie wszystkich bajerow na stronie serwisow tj. javascriptu. stronicowanie, sortowanie i przegladanie powoduje zadyszke na moim komputerze juz przy 100 stronach na koncie, a przegladanie linkow to juz jest niemozliwe - czeste, dluzsze zwisy

problem nie jest taki uciazliwy na operze, ale nie bede sie caly czas przelaczal

a api byloby fajnym rozwiazaniem, ale niekoniecznym - naszczescie istnieje jeszcze php+curl :)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@ł: raczej ajax, bo co do mysql to mozna sie sprzeczac, bo dziala po stronie serwera :soczek:

ale tak czy inaczej - mam naprawde nadzieje ze to bedzie rozwazone, bo co prawda efekty fajne, ale jak sie ma wiecej stron to masakraka z obsluga.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności