Skocz do zawartości

GotLink.pl


gotlink.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mich@ł: raczej ajax, bo co do mysql to mozna sie sprzeczac, bo dziala po stronie serwera biggrin.gif

No tak ale to pobranie a później przetworzenie XXX rekordów zamula przeglądarkę ;) Ale w sumie masz racje, lepszym określeniem by było ajax i tablica :P

Najlepiej jak by powstał jakiś "lżejszy interface" (czyli bez ajaxa) ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zamula to ża żądania AJAXowe wykonują się po kilka sekund, jakby nie było AJAX'a po prostu tyle by się wczytywały strony. Ja nie wiem czy wy macie Pentium II, że przetworzenie 100 rekordów wam zamula ;) zainstalujcie Chroma ;)

I również podpisuje się pod prośbą o API, Gotlink.pl, jest szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagi, Mich@ł - możliwe że przy waszych ilościach linków z ta szybkością nie jest najlepiej dlatego będzie mała przeróbka która liczę że pomoże.

Mich@ł, Pavel - z tym API jest szansa ale...

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pavel: mam calkiem, calkiem mocna maszyne, ale gdybys pracowal na ff, z otwartymi nawet 100-150 zakladkami, programem do programowania i kilkoma innymi narzedziami to byc wiedzial, ze ajax potrafi komputer zarznac

@gotlink.pl: dzieki

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagi, Pavel - dziękuje.

Mich@ł, Sagi - sortowanie które do tej pory było wykonywane po stronie usera zmieniliśmy na sortowanie po stronie serwera - tak samo stronicowanie - dzięki czemu jak ktoś miał dużo linków chodziło mu to dość wolno, mam nadzieję że ta zmiana coś pomoże.

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak odnośnie zmiany co z tego ze panel chodzi szybko gdy ilosc stron na stronie zmieniono na 100 - wcześniej tez bym tak zrobił i efekt pewnie byłby ten sam

nie chce mi sie biegac po 5 - 6 stronach aby zerkac na swoje stronki czy jest wszystko OK

zwiększcie te wartości na conajmniej 200 - choć tak i tak jak miałem wszystko na jednej za jednym razem miałem wszystko na tacy :)

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=77723

Edytowane przez Irek

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z tym SWL. Kupiłem ostatnio jakiś skrypt pozycjonujący na allegro, zrobilem jak w instrukcji instalacji SWL, ustawiłem chmod 666 do katalogu a gdy daje aktywuj tp wyskakuje mi "Katalog z linkami nie ma ustawionych praw do zapisu". Strona to www.wgrajfoto.info. Proszę o pomoc :)

Dodam że to coś dziwnego, wgrywanie SWL nie jest mi obce i jestem przekonany że dobrze to zrobiłem, ale z drugiej stron gościu dostał dużo pozytywnych komentarzy za ten skrypt, więc jednak innym sprawdza się jako zaplecze seo

Edytowane przez marcon13

Interesując się SEO i tworzeniem stron, na pewno zainteresuje Cię też zarabianie przez internet

może jesteś fanem samochodów, motocykli, rajdów? Z niecierpliwością czekasz na powrót Roberta do F1? Zajrzyj na sporty motorowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się panel posypał w Firefoxie - nie działa js/ajax m.in. przełączanie folderów selectem. Komunikat z konsoli błędów:

Błąd: $ is not defined
Plik źródłowy: https://www.gotlink.pl/manager/links/
Wiersz: 1

Nie działa również wysuwanie okna (jQuery?) dodawania adresów do multilinka. Komunikat:

Błąd: jQuery is not defined
Plik źródłowy: https://www.gotlink.pl/scripts/jquery.cookie.js
Wiersz: 56

[...]

Błąd: jQuery is not defined
Plik źródłowy: https://www.gotlink.pl/manager/links/group/17116/
Wiersz: 273

Poza tym serw coś muli...

---------------

edit. fałszywy alarm! Coś mój Firefox zgłupiał - wyczyściłem pliki tymczasowe i pamięć podręczną i działa - dziwne.

Edytowane przez General_Depet

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane

Dlaczego, skoro logowałem się normalnei wcześniej?

Ciężko powiedzieć bez nazwy konta.

nie chce mi sie biegac po 5 - 6 stronach aby zerkac na swoje stronki czy jest wszystko OK

zwiększcie te wartości na conajmniej 200 - choć tak i tak jak miałem wszystko na jednej za jednym razem miałem wszystko na tacy :)

Zwiększone do 1000 :)

Tematyczny GotLink.pl - najpopularniejszy i największy SWL w PL - 10.000 domen :: 1.000.000 linków

SeoMatik.pl - największy stały SWL w PL - ponad 10.000 serwisów i 10.000.000 zaindeksowanych lokalizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności