Skocz do zawartości

Domeny a ip


ayo123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podłączając się do tego pytania ayo123, to tworząc katalog lub blog , który później bedzie służył jako zaplecze to lepiej aby katalog był umieszczony na innym serwerze i blog też na innym - jeżeli dobrze wyczytałem z innych wątków, bo liczy się by linki do stron były z różnych IP, gdyż różne serwery ( a nie różne domeny na serwerze) powinny to zapewnić.

A moje pytanie jako naprawdę początkującego:) dotyczy tego czy ma znaczenie czy serwer ten jest darmowy czy płatny?? Czy umieszczenie na darmowym ma jakieś mniejsze znaczenie?? Bo jeżeli zaczynam tworzyć jakieś zaplecze i nie mam wystarczających funduszy narazie to chciałbym część zaplecza umieścić na darmowych serwerach.

Z góry dzięki za odpowiedź

Pozdrawiam

skuteczna-reklama.com.pl - zobacz jak się skutecznie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie różnicy nie ma pomiedzy zapleczem na darmówce i płatnym hostingu jednak w praktyce musisz sie liczyć na darmówkach z:

1. awaryjnością

2. brakiem supportu

3. ograniczeniami w parametrach technicznych (transfer/funkcje itp)

4. możliwością zmiany regulaminu na niekorzystny

5. zniknieciem strony bez żadnego tłumaczenia

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje pytanie jako naprawdę początkującego:) dotyczy tego czy ma znaczenie czy serwer ten jest darmowy czy płatny?? Czy umieszczenie na darmowym ma jakieś mniejsze znaczenie?? Bo jeżeli zaczynam tworzyć jakieś zaplecze i nie mam wystarczających funduszy narazie to chciałbym część zaplecza umieścić na darmowych serwerach.

Darmowe serwery w większości mają zablokowane funkcje które są niezbędne do postawienia dużego zaplecza, zainstalowania systemu itd.

Jak nawet okaże się że wszystko prawie działa to zablokują cię i tak albo za spory transfer albo generowany load...

Do postawienia paru statycznych stronek się raczej nadają. Problem w tym że czasami nie indeksują się tak jak na innych płatnych superszybkich hostingach.

Jeśli nie masz funduszy poszukaj innego sposobu, np. idź do mcdonalds na 1/4 etatu, nie zapominaj też że niektóre firmy sponsorują hosting w zamian za linki/reklamę.

PREMIERA, ZAJRZYJ KONIECZNIE*

Coś zupełnie innego:

Ręceprecz Odtybetu

*klikajac w mego refa nic nie tracisz, a ja mam 10%, dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności