Skocz do zawartości

Ile to jest warte?


ayo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
każda domena jest tyle warta za ile ją kupi kupujący , ty nie pytaj ile my damy ty pomyśl ile ty możesz dac

PS> nie jest zindexowana z WWW w ewebie zero PKT

Może i nie ale ja dostałem ofertę kupna przez pewnego pozycjonera (kumpla internetowego)

Regulamin

Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500zł-1000zł

Tak na pierwszy rzut oka.

Razczej 10 zł za domenę + serwer ;). Domena zarejestrowana 13 dni temu, strona główna nie indeksowana w google, ranking alexa prawie 14 milionów (czyli praktycznie wchodzi tam tylko właściciel).

Po prostu ktoś postawił na skopiowanej bazie danych forum i szuka jelenia. Nie wiem czy sama baza danych jest cokolwiek warta (bo nie wiemy ile takich for zostało już postawionych).

EDYCJA:

Google podpowiada, że forum działało wcześniej pod adresem ayo.3gs.pl, wiec może po prostu zostało przeniesione pod nowy adres.

Skrypt chroniący zasoby serwera przed atakami botów exaBotDefender: https://docs.google.com/View?id=dgkd4pj4_0hfj5j4gx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jasno określić ile to jest warte, zależy jak na to spojrzeć.

Rozumiem, że chciałbyś dostać jak najwięcej, jednocześnie nie chcesz stracić tego klienta?

Pomyśl ile Cię satysfakcjonuje, nic na siłę.

Nie myśl o jak największym zysku bo jeśli jest pozycjonerem - to jakieś pojęcie w tym światku ma i raczej frajerem nie jest.

:hi:Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka. ~ Samuel Butle. Zerknij na: Wyszczekany.pl :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności