Skocz do zawartości

Pytanie o linki wychodzące


vsn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na forum i mam następujący problem. Mam sklep internetowy z akcesoriami do sztuk walki. Chcę na swojej stronie umieścić dział "Partnerzy" w którym umieszczę linki do klubów sztuk walki w całej polsce ( a oni umieszczą link do mnie u siebie na stronie). Słyszałem że linki wychodzące z mojej strony osłabiają moją pozyccje w google. Więc wpadłem na następujący pomysł. Stworzę nową stronę internetową, podlinkowaną do mojego sklepu na której umieszczę wszystkich partnerów mojego sklepu i linki do ich stron. Spowoduje to że będę miał tylko jeden link wychodzący, zamiast wielu. Czy sądzicie, że moja koncepcja jest dobra? Ewentualnie co powinienem zrobić?

Pozdrawiam

Łukasz Wiśniewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstrona partnerzy nie obniży wartości dla Google twojej stronie. Jeśli byś dał na stronie głównej i wszystkich podstronach takie linki to wtedy wartość może spaść.

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to zrobił w subdomenie np.: partnerzy.twojadomena.pl.

W takim układzie możesz się pokusić o coś więcej niż tylko linki (opisy klubów, krótkie info na temat każdego z nich itp.) np.: partnerzy.twojadomena.pl.klubX, partnerzy.twojadomena.pl.klubY itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana

3-4 linki wychodzace ze strony sa wskazane. Kiedys slyszalem opinie ze strony ktore nie maja linkow wychodzacych sa nizej oceniane przez google.

To tak jakbys prowadzil sklep naziemny, wszystko w srodku byloby bardzo ladne, ale brakowaloby by drzwi przez ktore wchodzili i wychodziliby klienci :)

Pozdrowienia z pomorza sle Pan Besfi.

PanF20Besfi-cc9933ffffff272-1-0-8-yellow006.gif

Pozdrawiam

Pan Besfi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności