Skocz do zawartości

Super Domeny polskie: plhp.pl i inne - zapraszam :)


www.krukus.pl

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego dobierasz sobie tak głupie przykłady?

Kolumb odkrył Amerykę dla europejczyków, świat nie kończył sie wtedy na nich, przed rdzennymi mieszkańcami Kolumbek nic nie musiał odkrywać...

Dlaczego ten przykład jest głupi? Dlatego że chodzi o domeny .pl a nie .eu? :) Na Polakach również się świat nie konczy a i ja przed Polakami nic odkrywac nie musze :) Było - nie ma. Nie ma i już nie będzie :D

Dodałeś literki w śródek i co CI to daje. Czy to nazywasz oryginalnym nazewnictwem? jeszcze lokalne rozszerzenia - kto to wpisze? kto tego będzie szukał?

a Ty w wiekszości swoich domen co zrobiłeś? dodałeś nie tylko literki, ale i całe wyrazy...

Całe wyrazy powiadasz? Czy ja jestem niewidomy? Owszem - powinienem nosić okulary ale tylko do czytania :D Może czasem je założyć. Powiedz co i gdzie dodałem.

Dziwnym pozostaje że nikt wcześniej przed nim jej nie odkrył :D

błąd,

odkrył ale nie poinformował i nie zrobił wokól tego szumu ;P

Zupełnie jak właściciel Allegro. Nie wiem co miał do stracenia Kolumb ale wiem co miał do stracenia właściciel All. Ja nie mam nic do stracenia.

Rosnie nam znawca, ktory jak przyjdzie czas odnowienia zacznie myslec jak pozbyc sie domen :P

Zycze powodzenia z tymi adresami. Przyda Ci sie :)

Przepraszam - ja już dawno jestem duży ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Całe wyrazy powiadasz? Czy ja jestem niewidomy? Owszem - powinienem nosić okulary ale tylko do czytania :) Może czasem je założyć. Powiedz co i gdzie dodałem.

dwie pierwsze

1. google-syndication.pl

2. google-pages.pl

dasz sobie już spokój? czy dalej sie będziesz ośmieszał?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorze wątku przypomnę Ci co niedawno napisałeś:

Proszę spojrzeć na listę i powiedzieć ile są warte, czy było warto opłacić i czy było warto zarejestrować.

...

Uprzejmie pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi.

Dobrze zacząłeś ale z postu na post jesteś coraz bardziej niemiły (żeby nie napisać inaczej).

Wyciągnij wnioski z tego co Ci osoby napisały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć jedynie ile ja bym za nie dała bo ceny dyktuje i tak rynek.

Witam Uprzejmie i dziękuję za zainteresowanie tematem.

W dniu wczorajszym zarejestrowałem domeny, w dniu dzisiejszym je opłaciłem.

Proszę spojrzeć na listę i powiedzieć ile są warte, czy było warto opłacić i czy było warto zarejestrować.

1. google-syndication.pl - 1zł

2. google-pages.pl - 1zł

3. freewebs.pl - proszę tylko spojrzeć na alexę rank dla freewebs.com - 5zł

4. pcpop.pl - j/w - 5zł

5. registerdomein.pl - wizytówka registratora - 1zł

6. verycd.pl - tak samo jak 3,4 - 1zł

7. forumfree.pl - j/w - 15zł

8. youhube.pl - ładna literówka youtube.pl - 1zł

9. plhp.pl - podwójna nazwa: jedno z zastosowań: sprzęt HP, drugie PHP - 1zł

10. xtub.pl - 1zł

11. nescape.pl - do dziś nie wiem jak się pisze poprawnię tą nazwę przeglądarki - 1zł

12. xnews.pl - alexa - dla .com - 10zł

13. live-internet.pl - żywy internet - ładnie wygląda - 5zł

14. media-run.pl - może jakiś projekt internetowy? - 10zł

15. libbero.pl - polski libbero przez dwa be - 1zł

16. plwordpress.pl - wiadomo - polski wordpress - wersja rozszrzona o pl na początku :) - 1zł

Uprzejmie pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi.

Darmowe gry flash online - zapraszam :) a tutaj 50 PLN zwrotu za zakład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałeś literki w śródek i co CI to daje. Czy to nazywasz oryginalnym nazewnictwem? jeszcze lokalne rozszerzenia - kto to wpisze? kto tego będzie szukał?

chciałem Ci tylko pokazac ze pisanie przez Ciebie o rankingu alexy dla strony .com ma sie tyle do Twoich .pl jak piernik do wiatraka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda dla mnie jasno. Z tych wszystkich domen jedyna która może mieć jakąkolwiek wartość to domena xnews.pl jednak nie większą niż 20 zł. Reszta jest warta dokładnie tyle ile kosztowała rejestracja owej domeny. Literówki to opłacalny interes, jednak na pewno na spokojnie siedząc nie wyczaisz żadnej, bo trzeba łapać okazję jak powstaje nowy portal zarejestrować literówki i liczyć że będzie wielki. Przykład? Literówka utube.com miała miliony wejść miesięcznie tylko dzięki youtubowi, jednak ta literówka została uzyskana całkiem przypadkowo, gdyz strona należała do firmy produkującej rury. Do dzisiaj musi się przenosić na coraż to mocniejsze serwery. Jeśli tylko ktoś by to wyczaił wcześniej mógłby to nieźle wykorzystać, ale w przypadku Twoich domen, gra jest nie warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie rozumiem po co się z nim licytujecie :) Dla mnie, tak jak dla was te domeny są warte tyle co waciki. Tak więc nie ma sensu się wdawać w jakąś bezsensowną dyskusję z krukus.pl bo widzę, że on i tak tego nie zrozumie :D Ma swoją wizję na temat sprzedaży tych domen - powodzenia - niech ją zrealizuje i tyle, jeśli mu się uda. Chciał, żeby każdy napisał swoje zdanie, gdy to zrobiliście, to zaczął z Wami dyskutować, nie wiem dlaczego, przecież chciał żebyście powiedzieli co myślicie. Może chciał usłyszeć - "tak, sprzedasz każdą z tych domen za 500zł" i to by go podniosło na duchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności