Skocz do zawartości

noindex wordpress


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko w sprawie Wordpressa, a dokładanie jakie elementy bloga nie powinny się indeksować.

Mam nadzieję, że wymieniłem wszystkie, ale proszę was o weryfikację.

noindex:

- archiwa,

- kategorie,

- wyszukiwanie,

- rss,

- podstrony strony głównej (2, 3, 4 itd.),

- tagi,

Jeżeli coś pominąłem to proszę was o pomoc.

Pozdrawiam

Wojciech Zakrzewski - remonty Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie rozumiem, a dlaczego coś nie ma sie indexować ?? chyba lepiej jak wszystko sie indexuje, nie rozumiem, jedyne co obniża moc worpress to własnie linki w treści gdzie sa artykuły, no ale im nie mozna dac wyłacznie indeksacji :), reszta musi sie indexować bo jak wyłaczysz menu w indeksacji to roboty nie beda przegladać wpisanych artykułów, no chyba ze bedzie podlinkowywać bezpośrednio tresci

no nie wiem, nie rozumiem tego pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaję się że wszystko już ustawione jak trzeba, ja mam noindexa tylko dla archiwum, kategorii i tagów.

przemex - Wyobraź sobie, że niektórzy ludzie czasami używają wordpressa do czegoś innego niż precle czy autoblogi. I jak nie rozumiesz pytania to po co piszesz?

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

User-agent: *

Disallow: /wp-admin/

Disallow: /wp-content/

Disallow: /wp-inlcudes/

Disallow: /wp-login.php

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki

hmm, nie rozumiem, a dlaczego coś nie ma sie indexować ??

Chodzi o to, aby dany wpis miał jak największą moc. Wordpress ma to do siebie, że tworzy "kopie" danego artykułu w wielu miejscach. Nie indeksowanie wymienionych w poście miejsc ma na celu wyeliminowanie duplicate content.

Ja w robot.txt będę miał:

User-agent: *

Disallow: /wp-admin/

Disallow: /wp-includes/

Disallow: /wp-content/plugins/

Disallow: /wp-content/cache/

Disallow: */trackback/

Disallow: */feed/

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Wojciech Zakrzewski - remonty Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności