Skocz do zawartości

LOGO społeczności SEO


FID

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra ... więc jeśli ktoś ma propozycję to twórzcie nawet banalne szkice które będę dostosowywał no chyba że ktoś jeszcze się zaangażuje i dostosujemy je do potrzeb użyteczności.

Jeśli osa wam nie pasuje to piszcie co chcielibyście zobaczyć (tylko tekst, jakąś a może jakąś charakterystyczną kreskę a może jakiś kształt w stylu ludzika z lupką ... ) jeśli już ktoś coś krytykuje czy neguje to niech napisze co / jak to widzi - to ma być akcja społeczna bez narzucania czegokolwiek przez kogokolwiek - jak dla mnie musi to być coś co będzie wyraziste.

Ja też uważam że rozbudowanego logo z osą nie da się wyciąć z folii a jeśli się okaże, że trzeba zrobić w przyszłości nadrukować logo w jednym kolorze to już w ogóle zapomnijcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zero3 masz rację źle się wyraziłem chodziło o włączenie w logo skomplikowanego elementu typu zdjęcie twoja osa jest wyczesana :) i jak najbardziej nadaje się na logo. Chociaż w świetle płaczliwych wątków o filtrach i nie sprawiedliwości google proponuje smoczek i pieluszkę :) a nie tak drapieżne i bezkompromisowe zwierzę jak osa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba zacząć od początku - społeczność np: nurków ma takie logo

nurek.jpg

jednolite i łatwe do rozpoznania, wycięcia i nadrukowania.

W naszym przypadku jest trochę trudniej bo nie posiadamy osobowości tylko wszystko jest wirtualne.

To co jest spójne z naszą pracą to

- spider

- www

- robot

- wyszukiwarka

- ... (podajcie propozycje z czym wam się kojarzy nasza praca)

Jeśli nie chcecie opisowego logo tak jak proponowałem wcześniej to może:

seo_4.jpg

wersję pająka z łatwością można wprowadzić w życie a to co poniżej można jedynie nadrukować (o wycinaniu z folii zapomnijcie)

seo_5.jpg

co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może i ciekawy, ale bez konkursu i nagród ciężko będzie zmobilizować grafików.

Co myślę o powyższych propozycjach? "lament ch*** nad przepaścią...". Ale nie obrażaj sie. Cienie odpadają, jeśli logo ma być wykorzystywane do nadruków na koszulkach, naklajkach itp. "Wal" w prostotę i bezosobowość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł może i ciekawy, ale bez konkursu i nagród ciężko będzie zmobilizować grafików.

I TO JEST PROBLEM NASZEGO SPOŁECZEŃSTWA - miał to być ruch społeczności SEO więc liczę na to, że oprócz kasowania klientów ktoś zechce się wykazać i zrobić coś fajnego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz problem polega na tym że znakomita większość płetwonurków zajmuje się tym dla przyjemności i organizuje się w lokalne społeczności a seo jest zajęciem dla pieniędzy. Tak to mogą się hackerzy angażować na jest identyfikacja z jakąś tam grupą niepotrzebna. Jak ktoś chce może sobie pająka nakleić i to beż napisu seo wystarczy taki zwyczaj rozpowszechnić na tym forum dać parę fotek samochodów z taką nalepką i już.

Edit

A jak jeszcze raz usłyszę gdzieś, że coś jest winą naszego społeczeństwa to mnie szlag trafi i faktycznie chyba stwierdzę, że skoro należę do tego społeczeństwa to muszę robić jak wieść gminna głosi i się zajmę podpie*** a zacznę od tych co tak psioczą na społeczeństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, grafika to ze mnie nie będzie :)

Ale chciałem pokazać jak ja bym to raczej widział. Żadne robaki to mi tu nie pasują :P Coś bardziej związanego z branżą by pasowało :)

Mojej produkcji :) :

seoqq0.jpg

Zrobić to jakoś ładnie, to by to może jakoś fajnie wyglądało :)

P.S Jakby ktoś nie wiedział, to to są strzałki a nie las :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności