Skocz do zawartości

LOGO społeczności SEO


FID

Rekomendowane odpowiedzi

nie wyobrażam sobie żeby to ładnie wyglądało jakbym sobie to nadrukował na koszulkę lub naklejkę.

FID może cos prostego 2 kolorowego byś zaproponował bez zbędnej grafiki.

seoplfh6.jpg

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no to widzę że parę osób ruszyło i strasznie się cieszę - jutro postaram się przygotować kilka grafik w oparciu o to co napisaliście i podrasowane te które przedstawiliście ale zgadam się z najbardziej z

FID może cos prostego 2 kolorowego byś zaproponował bez zbędnej grafiki.

seoplfh6.jpg

to można łatwo wyciąć i w razie potrzeby nadrukować ( zastanawiam się nad PL tak jak wspominałem ludzie których zainteresuje temat od razu odpalą www.seo.pl więc może jakaś inna propozycja) Taka forma jest zbieżna z moją pierwotną koncepcją i najbardziej jasna dla all ale popracuję nad wszystkimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie SEO PL czy SEOPL zawsze będzie na korzyść domeny SEO.PL

pytanie po co nam w ogóle PL ? przecież chodzi o SEO

Jutro podeślę kilka kolejnych pomysłów i jeśli ktoś dołączy ze swoimi to stworzę ankietę i spróbujemy coś wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna dac SEOPOL.

nie bedzie sie odnosilo do zadnej domeny, chodzi tylko o to by był to znak rozpoznawczy dla pozycjonerów z polski.

Trzeba byłoby to zrobic tak aby mozna było nadrukowac na koszulki, na naklejki, wlepki i inne.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś z Polską to może coś takiego?

seo2nm4.jpg

Tylko, że to kolorowe, to nie wiem czy na koszulki się nadaje jak już coś. :rolleyes:

A może bez "seo" coś takiego, żeby tylko wtajemniczeni wiedzieli o co chodzi.

A jeśli o to chodzi to mówię Ci, nawet z napisem SEO 95% ludzi nie będzie wiedziało o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności