Skocz do zawartości

Pierwszy krok zrobiony, jaki następny?


waz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zaczołem interesować się pozycjonowaniem, i mam jedno pytanko. Zaczynam powoli budować zaplecze i mam jedną stronkę z zaindekosowanymi 250 podstronami, strona jest od dwóch lat (joomla). I teraz co dalej:

1. dorobić kolejne np:250 podstron do istniejącej

2. Robić kolejną stronkę

Co lepiej, czy opłaca się by moja pierwsza strona zaplecza miała 500 podstron, czy starczy 250 i barać się za kolejną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną, chyba że robisz zaplecze pod SWL ale wtedy to i 500 podstron będzie stanowoczo za mało :soczek:

A co to SWL ? opcja szukaj nic nie pokazuje

SWL = SYSTEM WYMIANY LINKÓW

dostajesz w tych programach pkt za swoje zaindeksowane strony na których wyświetlasz linki z tego systemu, a pkt możesz potem wykorzystać na wyświetlanie swoich linków na tysiącach innych stron przez co twoja strona podskakuje ostro w wynikach wyszukiwania (to tak bardzo w wielkim skrócie)

wiecej masz tutaj:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showforum=62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System Wymiany Linków

rób następną na nowej domenie, a potem linkuj do strony którą chcesz wypozycjonować

Ok a czy swl można połączyć ze zwykłym zapleczem, zawsze pare punktów więcej.

I czy robione strony do zaplecza muszą być tematycznie związane ze stroną którą będę w przyszłości pozycjonował? Bo nie mam pojęcia jaki będzie jej temat, przecież zrobienie zaplecza trochę potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a czy swl można połączyć ze zwykłym zapleczem, zawsze pare punktów więcej.

I czy robione strony do zaplecza muszą być tematycznie związane ze stroną którą będę w przyszłości pozycjonował? Bo nie mam pojęcia jaki będzie jej temat, przecież zrobienie zaplecza trochę potrwa.

Jasne że możesz, tylko pytanie czy to się opłaca. Do SWL`i trafiają wszystkie śmieciowe strony, bo tutaj liczy się ilość zindeksowanych przez Google podstron. Tematyczność nie ma tu nic do rzeczy.

Jeśli już zdecydujesz się dodawać tematyczne, lepsze jakościowo strony, to polecam system LinkMe (z ref`em), w nim masz podział serwisów na Slim i Elite, czyli krótko mówiąc śmietniki i te badziej wartościowe.

@Mrozik - jak już się bawimy matematyką, to lepsze od alefa będize continuum :(

Na blogu:

pozycjonowanie a etyka. A za parę dni słów kilka o smacznych i lekkostrawnych preclach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności