Skocz do zawartości

Optymalna ilośc linków


7087822

Rekomendowane odpowiedzi

mrozik masz całkowitą rację. Ja czasem bardzo dużo czasu tracę by znaleźć odpowiedz na jakieś nurtujące mnie pytanie z seo.

Nie raz bym szybciej coś zrobił gdybym zapytał. Jednak złośliwe komentarze typu "...poszukaj w G..." często mnie powstrzymują od pytania o czasami wydawało by się banalne sprawy dla innych. Nie sztuka mieć wiedzę jak niektórzy i mówić " patrzcie jakie to skomplikowane a ja jaki mądry jestem, że to wiem..." , sztuka powiedzieć " patrzcie jakie to skomplikowane i jak łatwo Wy to zrozumiecie..."

Ile razy można pisać to samo?

Po drugie autor tematu nawet sie nie postarał na rozpisanie swojego problemu a wymaga odpowiedzi.

Wystarczająco dużo podałem informacji aby ubogi w rozum człowiek móg mi udzielić odpowiedzi

Paweł

-------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości podania optymalnej albo dozwolonej liczby linków, bo pozycjonowanie to nie matematyka.

Możesz dodawać zarówno po 5 linków jak i po 100 linków dziennie do katalogów i może okazać się, że rezultat będzie taki sam, bo niektóre z katalogów słabo się indeksują lub wręcz są pobanowane w google.

Nawet jeśli założyć 5 linków dziennie, to powstaje pytanie, na jakich stronach i o jakiej mocy. Nie ma prostego przepisu - wszystko w pozycjonowaniu trzeba robić na wyczucie, dodawać, patrzeć na rezultaty, wyciągać wnioski.

Chyba żaden z pozycjonerów nie zaczął też pozycjonować stron klientów zanim na swoich stronach nie potestował co można robić a co nie i nawet mimo wielu lat doświadczenia, nikt Ci nie poda prostego przepisu. bo taki nie istnieje.

Ja mogę powiedzieć, że można zaczynać od 20 linków dziennie, po miesiącu 50, a po 2 miesiącach 100 lub 200, a ktoś inny powie, że to zdecydowanie za dużo lub za mało - wedle uznania.

Więc czytaj forum - ja tu jestem od ładnych kilku lat i więcej czasu poświęcam na czytanie niż pisanie i pytanie i Ty też pójdź tą drogą :D

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności