Skocz do zawartości

Jak to zrobić żeby zaplecze było wartościowe ale nie było za wysoko w Google


Vincent78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To mój pierwszy prawdziwy post wiec proszę się nie śmiać :-)

Od dawna dość regularnie czytam to forum i robię różne eksperymenty (niektóre całkiem udane) przymierzam się teraz do pozycjonowania pewnej strony na hasło draught proofing i kilka zbliżonych haseł. Chcę miedzy innymi zbudować kilka stron pod zaplecze, tylko, że mam wrażenie, że aby były te strony maksymalnie skuteczne powinny być na zbliżony temat co strona pozycjonowana i poważnie się boję, że jeżeli za bardzo się przyłożę to szybko będą one w Google wyżej niż strona pozycjonowana - i co z tym fantem zrobić :pytajnik:

Pozdrawiam

V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaplecze jest wartościowe nie ma przeciwwskazań żeby było wysoko w Google. Wręcz przeciwnie, wartościowe zaplecze jest wysoko pod frazy którymi linkujemy docelowe pozycjonowane strony. Jeśli mówisz o zapleczu pod SWLe to również jeśli jest wartościowe to nie masz czego się obawiać. Jeśli jednak chcesz aby było nisko w wynikach wyszukiwania linkuje je na wiele trudnych fraz, wtedy nie powinno wypłynąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartościowe zaplecze, to takie, które nie wygląda na zaplecze :D

edit... myślę, że warto coś odnośnie tematu napisać... ;)

Jeśli z zaplecza będziesz linkować do strony docelowej, to ta linkowana strona będzie wyżej w większości przypadków.

Chyba, że masz więcej linków do zapleczówki, niż do strony klienta... :)

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności