Skocz do zawartości

Chwila nieobecności i katastrofa


someone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakiś czas temu moja strona zaczęła dobrze prosperować, aż mi brakło transferu :pytajnik: Ale to zabardzo nie zaszkodziło, albowiem zblizał się okres rozliczeniowy i zapomniałem ze powinienem odnowić umowe z hostingodawca. Strona zostala zablokowana, tudzież uśpiona i zostało ustawione przekierowanie na strone hostingodawcy. Po chwili nieobecności strona mafia 2 poleciała na koniec pierwszej strony wyników. Pomyślałem sobie: "Jak kocha to wróci". I najwyraźniej sie pomyliłem bo teraz musze jej szukać na fraze "mafia 2" na 6 stronie!. Wcześniej jeszcze zrobiłem sobie sitemape w nadzieji ze odzyskam utracony site na wskutek uśpienia mojego konta, ale google jeszcze nie wpadło na nią. Co powinienem zrobić w takiej sytuacji oprocz zachowania zimnej krwi?

Pozdrawiam

Kalkulator akcyzy akcyzowy.pl. Sprawdź ile idzie przelew: ileidzieprzelew.pl

Akcesoria GSM dla smartfona i tabletu telu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po niedostępności strony trwającej cały weekend, Google wyindeksowało wszystkie podstrony zostawiając tylko stronę główną. Całość zaindeksowała się dopiero po prawie miesiącu mimo linkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byc moze dostales filtr, o ktorym duzo ostatnio sie rozmawia

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nic nie kombinowałem, było wszystko po staremu. Jedyne co zauważyłem to że zniknęły precle w ktorych mialem swoje linki. Lecz teraz szybko uzupełniłem owe braki i bede czekał na jakiś rezultat. Thx za odpowiedz.

Pozdrawiam

Kalkulator akcyzy akcyzowy.pl. Sprawdź ile idzie przelew: ileidzieprzelew.pl

Akcesoria GSM dla smartfona i tabletu telu.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności