Skocz do zawartości

foto z istockphoto.com


kalinowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znalazłem zdjęcie które chce wykorzystać w grafice dla klienta?

Czy mogę je ściągnąć w większych wymiarach bez płacenia (chce je ze znakami wodnymi, tylko i wyłącznie do demonstracji dla klienta). Jak klient się zgodzi to oczywiście wykupię zdjęcie.

Jak to zrobić? Bo jakoś nie umiem znaleźć takiej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie 2-3 dolary. w praktyce chyba 2 dychy za najmniejsza paczke kredytow :)

To fakt, że trzeba kupić większa paczkę. Stąd założenie, że tak się postępuje praując już na stałe z dobrymi klientami :D. Jeżeli autor wątku tych kredytów jescze nie ma to dobra metoda pożyczenie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam, kupowanie... swego czasu przeglądając portfolio, wydawać by się mogło poważnej agencji (oddziały w kilku miastach), natrafiłem na fotkę na stronie ich klienta ze znakiem wodnym, bodaj właśnie z istockphoto,

puściłem anonima, i? ... znak wodny został usunięty w programie graficznym, widać było ślady :D

teraz widzę, że już jednak wszystko w porządku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy widzę projekty firm, które wykorzystują w propozycjach reklam zdjęcia ze znakiem wodnym to od razu mam ochotę na krytykę. Jak dla mnie jeśli jesteś specjalistą bądź chcesz nim być, to warto małymi krokami (inwestując 10 $ tj 5 x 2$) tworzyć sobie bazę zdjęć do wykorzystania w innych / przyszłych projektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szukałeś w darmowym www.sxc.hu? On ma jeszcze bliźniaczy serwis www.stockxpert.com, w którym można kupić pakiet za 5$.

Też polecam kupić zdjęcie od razu i pokazać klientowi już ładnie osadzone w projekcie. Chyba, że sam nie jesteś przekonany... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako tako grafikiem nie jestem... I zajmuję się nią tylko w jakiś mniejszych/prostszych projektach za mniejsze pieniądze...

I rzeczywiście jak coś to kupienie kredytów od kogoś (nie kupowanie paczki) to może być dla mnie dobre rozwiązanie :brawa:

Dzięki za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności