Skocz do zawartości

Problem z WebCeo


Cxz

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. WebCEO nie sprawdza pozycji dla Google, ale Onet przykładowo działa :| Zwracany jest błąd "Page was not retrieved properly." Tak jak jest w watku o SeoAdministratorze, pewnie Google zmieniło kod HTML i trzeba czekać na update programu, tylko czemu go jeszcze nie ma :/

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do WebCEO kiedy będzie aktualizacja. Oto co otrzymałem:

I'm very sorry for the inconvenience. Google is changing its syntax every few hours during the last couple of days, so our technicians are having hard time tracking these changes and implementing them to the main Google and all its regional versions.

We already issued two updates today, and may release more updates tomorrow if some new changes appear. Please download and install the latest updates -- the problem should go away.

If the errors persist after the update, please apply the patch created by our technicians. Find the updated "WCSEJob.zip" and the "WCSEJobCmn.zip" files attached to this letter. Follow this way:

1. Close Web CEO.

2. Save the attached files onto your hard drive, unpack them and copy the "WCSEJob.bpl" and the "WCSEJobCmn.bpl" files to ...Web CEO\Bin.

3. Open Web CEO, and run Ranking again.

In case you still receive scanning errors, please click the red button and send us the scanning errors report again. It will contain the updated information necessary for our testers.

Please let me know how it goes.

Sincerely,

Tanya Foroshchuk

Web CEO Support

https://www.webceo.com

W załączniku otrzymałem pliki ZIP, którymi mogę spróbować uaktualnić program, jednak sprawdzę to dopiero jutro. Nie proście mnie o te pliki, bo nie wiem jaka jest na nie licencja, mam wersję płatną.

Bardzo martwi mnie zdanie "Google is changing its syntax every few hours during the last couple of days" jeśli tak jest naprawdę, to bardzo, bardzo niedobrze. Powstaje pytanie czy jest to działanie umyślne mające na celu utrudnienie automatycznych odpytań, czy tylko poprawki w kodzie HTML Google'a...

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webceo jak na razie mnie nie zawiodło nigdy jezeli chodzi o obsługe klienta więc i pewnie teraz jakoś szybko sobie poradzą.

Google za bardzo nie ma możliwości ukrywania danych bo jak by nie kombinowali to stronę muszą wyświetlić, jeżeli użytkownik widzi stronę to i jakiś program też.

Trzeba tylko poprawić algorytmy czytające dane, zamiast czytać html przejść na wyższy poziom abstrakcji i czytać dom dokumentu wtedy wszelkie zmiany sa praktycznie niezauważalne ewentualnie cała zmiana algorytmu ogranicza sie do dodania dodatkowego warunku xpath.

Na chwile obecną działa, w ciagu 12h były co prawda 2 aktualizacje parsowania danych do google :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, znowu działa wyśmienicie. Chyba pora w końcu przejść na płatną wersję. W związku z tym mam pytanie do użytkowników -

Czy są jakieś zasadnicze różnice pomiędzy SmallBiz i Professional poza możliwością w tej drugiej określenia harmonogramu e-maili i zdefiniowaniem własnego loga w raprtach?

Pozdrawiam,

Cxz

była...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności