Skocz do zawartości

Co to jest VPS oraz Reseller ?


djgae

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może mi wytłumaczyć czym to się różni ? Jedne strony oferuję hosting www, vps, reseller, serwer dedykowany, a inne tylko np. hosting www + reseller. Nie wiem czym to się różni. Czy może mi ktoś zobrazować jakie strony można postawić na:

- hosting www

- reseller

- vps

- dedyk

Bo te wartości z tabelek ( % CPU nic mi nie mówi :X).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dedyku mozesz postawic wszystko. nawet serwer gier.

a na hosting www tylko strony (aplikacje internetowe).

Mając resellera mozesz dzielic go na inne konta, tj. odsprzedawac czesc swojego serwera reseller.

Ale nie majac odpowiedniej wiedzy polecam dobry hosting www. Bo na dedykach i vps trzeba sie znac.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- hosting www

- reseller

- vps

- dedyk

- hosting www - masz stronkę, dodajesz domeny i prowadzisz ją.

- reseller - jest to konto dzięki któremu możesz tworzyć inne konta. Masz przydzielony transfer i dysk, możesz je rozdzielać jak chcesz dla kont

- vps - to "prawie" twój własny serwer dedykowany. Masz przydzieloną moc i ram którą możesz wykorzystywać, ale na serwerze też są inni użytkownicy. Musisz posiadać wiedzę z administracji serwerem . Instalujesz i konfigurujesz go według własnego uznania.

- dedyk (serwer) - masz całą maszynę dla siebie z zastrzeżeniem, że musisz posiadać wiedzę o administrowaniu serwerem . Konfigurujesz go według własnego uznania :brawa:

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze dopowiedzieć czym jest RPS.

RPS (Real Private Server) to coś jak VPS z tym, że masz własny RAM, własny procesor i łącze tylko dla siebie, a współdzielisz dysk z innymi użytkownikami. Dzięki temu możesz kupić tanio serwer o niezłych parametrach z mniejszym dyskiem (zazwyczaj można ów dysk powiększyć za kilka złotych miesięcznie). Oczywiście konfigurujesz wszystko sam.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności