Skocz do zawartości

Kto walczy o tytuł mega pocemana ?


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No macie racje :)

Zaczął się palić grunt pod nogami

Zaczął się exodus

W ogóle masakra :)

ps. pewnie dlatego w tym tygodniu wyjdzie nowy produkt :) ale o tym juz wkrótce

Czyli generalnie jest słabo, skoro trzeba userom udostępniać nowe narzędzia do spamowania. :)

Xann przecież wiadomo, że jedyną moc maja Han Solo i Luke Skylwaker :)

no może jeszcze Lord Vader, ale ten jest słabszy..

A tych dwóch Jedi, którzy przeszli z forum na "jasną" stronę mocy? :D

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krupek spokojnie, bez szumu etc. wypuścił statycznego seoneta wykorzystując już swoją pozycję na rynku, ubiegając Xanna. Teraz Xann przed obawą, że ludki uciekną do systemu Pawła musi zrobić szum wokół swojego weblinka - w końcu każda złotówka się liczy :-P

Przecież nikt nie mówił, że będzie łatwo, a Tobie Tomku było chyba za łatwo więc teraz walcz o każdego usera/domene ;-)

BTW, https://szelo.pl/seowars.jpg

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... Teraz Xann przed obawą, że ludki uciekną do systemu Pawła musi zrobić szum wokół swojego weblinka......

Widać ze nie obserwujesz statystyk i ich w ogóle nie analizujesz a to duuuuuzy błąd https://www.e-weblink.com/statistic.php :D

W nich widać wszystko jak na dłoni , my niczego nie ukrywamy bo nie mamy czego ukrywać tak samo jak akcje rosną to się z Wami dzielimy jak akcje na wykresie spadają to jako użytkownicy macie do tego prawo wiedzieć żeby na to zareagować.

Pokaż mi drugi system informuje cię tak dokładnie o tym co się w nim dzieje :)

Jak statek tonie to wypada powiedzieć żeby ludzie wsiadali do szalup a nie rano obudzili się w wodzie po kostki nie wiedząc co się stało bo nikt im nie dał komunikatu ze wyleciały domeny z systemu.

Jak widać po akcji Colina i tego drugiego podpierdalacza ( zapomniałem jak sie nazywa ) system jakieś drapanie po jajkach odnotował ale nie widać żeby wyfrunęło z niego 5tys domen ( ewidentnie widac ze mamy same dobre strony w systemie )

Matkro jak mi wskażesz który system tak uczciwie gra i pokazuje swoje staty to schylę przed tobą czoła.

Kolejna sprawa to e-weblink załapał sie na słynnego już filtra 28/29 i jest w okolicach miejsc 40-50 jak widać obecnie https://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&...art=30&sa=N

a jego statystyki w związku z tym wyglądają tak

statsyrr2.th.jpg

I po mimo tego ze nie ma nas w necie widzisz ten drastyczny spadek i expansie kolonialną ?

Ale wracając do tematu Panie i Panowie dałem posta zęby nie mówić o e-webie ale o tym ze każdy system ma moc począwszy od caramby , linki24 czy też Webmachine ale w sumie cofam co powiedziałem możecie pisac ze na trzeci dzien testów wypachłem domenę na top10.

ps. Jeżeli chodzi SWL stały jesteśmy od niego bardzo daleko a dla czego ??? wystarczy przeczytać posty o SWL stałych żeby wiedzieć dlaczego :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności