Skocz do zawartości

Czy trzymać w tajemnicy zaplecze ?


mrozik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie oto co klient powinien wiedzieć, czy rozsądne jest ujawnianie mu własnego zaplecza, precli gdzie się umieszcza jego linki ?

Jeżeli uważa, że się zna na SEO, to sam znajdzie te linki, nie zawsze na czas, ale znajdzie.

Jesli nie, to niezadowolony może sporo zepsuć.

Co myślicie ? Czy podajecie szczegóły klientom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że klient powinien wiedzieć jakimi technikami będą pozycjonowane jego strony ale dokładnych danych nie powinien wymagać

Też tak myślę i chyba mu to napiszę. Zawodnik myśli, że się zna, a meta tagów nie potrafi napisać, chyba że efektów nie będzie to mu napiszę za co zapłacił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniki (sposoby pozyskiwania linków) mógłby poznać np. uzyskać od Ciebie informacje, że dodajesz precli, linkujesz tym i tym SWL i np. kupujesz linki na stronach.

Jednak, klient płaci za efekty, a nie za poznawanie metod jakimi się posługujesz przy pozycjonowaniu.

Unikalnatreść.pl - bo wartościowy content to podstawa!

Skuteczny SEO Copywriting!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę i chyba mu to napiszę. Zawodnik myśli, że się zna, a meta tagów nie potrafi napisać, chyba że efektów nie będzie to mu napiszę za co zapłacił.

Co Ty bierzesz od klientów kase nawet za brak efektów? :D U mnie klient płaci tylko po uzyskaniu efektów pracy, począwszy od wejścia w TOP10.

matkro - 9 lat doświadczenia.

mant.pl - 7 lat doświadczenia w branży SEO. Jesteśmy na rynku od 1 czerwca 2008 roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty bierzesz od klientów kase nawet za brak efektów? :o U mnie klient płaci tylko po uzyskaniu efektów pracy, począwszy od wejścia w TOP10.

Ta jasne, jak pozycjonujesz trudniejsze frazy robisz to przez 3 miesiące za darmo, a jak będziesz na 11 miejcu to bez grosza zostajesz, chyba że pozycjonujesz za 30zł :)

Chodziło o brak efektów zadawalających klienta w krótkim terminie czasu, ale co tam, w temacie prawie sami masterzy się wypowiedzieli co potrafią czytać ze zrozumieniem i swoją frustrację wyładowują na forum. Zdążyłem się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawową rzeczą o jakiej musi być poinformowany klient to o wszystkich niebezpieczeństwach związanych z pozycjonowaniem, metodologia pozycjonowania może mu zostać ujawniona tylko podstawowa szczegóły są zawsze tajemnicą zleceniobiorcy.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawową rzeczą o jakiej musi być poinformowany klient to o wszystkich niebezpieczeństwach związanych z pozycjonowaniem

W 100% się zgadzam a jak trochę się będzie znał lub jego znajomy to sobie resztę sami zobaczą

głownie chodzi o aspekt prawny - chodzi o to, że obowiązkiem każdego usługodacy jest informowanie usługobiorcy o wszystkich niebezpieczeństwach związanych z usługą (trochę tak jak z podpisem pacjenta przed operacją)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawową rzeczą o jakiej musi być poinformowany klient to o wszystkich niebezpieczeństwach związanych z pozycjonowaniem

W 100% się zgadzam a jak trochę się będzie znał lub jego znajomy to sobie resztę sami zobaczą

głownie chodzi o aspekt prawny - chodzi o to, że obowiązkiem każdego usługodacy jest informowanie usługobiorcy o wszystkich niebezpieczeństwach związanych z usługą (trochę tak jak z podpisem pacjenta przed operacją)

Tu również się zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności