Skocz do zawartości

Wybieramy LOGO społeczności SEO


FID

LOGO społeczności SEO  

151 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz logo społeczności SEO

    • projekt 1
      86
    • projekt 2
      10
    • projekt 3
      0
    • projekt 4
      19


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna dyskusja, dostać coś za darmo.....

No nie przesadzajmy, jeśli pierwszy projekt wygra, od razu kupuję i wolałbym dopłacić za lepszą jakość koszulki. Co mi z koszulki za 10 zł jeśli po 1 praniu będzie służyć jako szmatka do mycia felg w aucie

Kolega ma racje, jak już kupowac to lepszego gatunku. I nie oczekujcie darmowych koszulek bo to przesada.

Moim zdaniem pierwsze logo najładniejsze, najlepiej prezentujące tą (naszą) społecznosc :D

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

słuchajcie - jak dla mnie zaśmiecacie post bzdurnymi rozważaniami na temat ceny koszulki - jeśli kogoś stać na dobry gatunek to sobie taką kupi a jeśli ktoś chce za 7 zł to droga wolna.

Ponadto jeśli ktoś będzie chciał wydać parę groszy więcej to będzie też możliwość wydrukowania sobie logo w kolorze - nad tym popracuję w ciągu kilku dni i będą do ściągnięcia w różnych formatach.

Puki co kończymy temat ceny koszulki i zarzucam kolejny temat:

w jakich kolorach przygotować przodujące w ankiecie logo.

Proponuję czerwony lub niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna koszulka - białe logo :rolleyes:

Jest tylko mały problem, czy nie lepiej (tak jak pisał Qbexus) zrobić logo w formacie cdr? Bo ja przykładowo nie chcę mieć wywalonego na całą klatę loga, a jeśli już to na plecach, a z przodu wolałbym logo zmniejszone przy serduszku :)

Może lepiej zostawić użytkownikom wolną rękę (tym co wolą inne ułożenie loga)? Żeby nie było naklejki akurat wezmę bez względu na kolor/rozmiar :)

Witam, w ostatnich dniach i tygodniach nie logowałem się na konto i nie sprawdzałem co słychać na forum. Okazało się że ktoś się włamał mi na konto i oferował licencje seokatalogów itp. To nie ja oferuję i ktoś próbuję wyłudzić pieniądze od was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a jak z licencją? Tj. mogę sobie spokojnie któreś logo pomniejszyć i wrzucić na którąś stronkę?

Oczywiście bez celów komercyjnych i sprzedawanie tego pod własnym szyldem. Tak po prostu sobie wrzucić, bo ładnie wygląda. ;-)

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej aby koszulki były jednakowe.

czarne i biale tak jak i logo biale i czarne.

a co do propozycji @mela - na koszulce lepiej aby rozwinąć skrót SEO. To wtedy 2 % ludzi więcej bedzie wiedzialo o co chodzi.

a jakby dac to:

seoplfh6.jpg

tylko napis na SEO POL zmienic.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne i biale tak jak i logo biale i czarne.

Czarne i białe, męskie i damskie kroje, a przede wszystkim dać możliwość wybrania małego loga albo dużego takiego jak pokazał THI. Jeśli chodzi o inne kolory to pomarańczowy z siwym fajnie się komponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujemy i dyskutujemy i coś czuje że nic jeszcze nie przedyskutowaliśmy....

Bo trzeba się zdecydować czy któreś logo z ankiety jest odpowiednie i wybieramy jedno z nich, czyli to pierwsze albo modyfikacje by mela.... czy może dajemy propozycje innego loga...

Jak dlamnie to powinno być bez napisu search engines....

@THI

No to logo wygląda z lekka jak reklamówka seo.pl... Nikt kropki sie nie będzie dopatrywał... Więc opcja z pol juz lepsza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomahawk w wątku https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...mp;#entry436530 dyskutowaliśmy na temat wyglądu logo i większość opowiedziała się za tym że nie ma potrzeby dodawania PL czy POL czy tez flagi - rzuć na to okiem.

Jak dla mnie powinniśmy ustalić dwie formy logotypu; czarno-białą oraz kolorową (osobiście chciałbym się publicznie posługiwać tym logo również na mojej stronie www) a na koszulki i samochód potrzebne będzie jednolita forma.

Zaproponowałem stworzenie logo w kolorach aby było jednolitą formą - nie może być tak że ja będę miał czerwone a ktoś inny pomarańczowe.

tylko nie chciałbym zrobić czerwone logo a wy mi powiecie że chcecie zielone :)

LOGO oczywiście będzie do pobrania i wykorzystania przez każdego i wszędzie do woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja bym połączył kilka propozycji i dał swoją:

o5ZB.jpg

kolory jestem równiez za bialy i czarny i odwrotnie.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności