Skocz do zawartości

Wybieramy LOGO społeczności SEO


FID

LOGO społeczności SEO  

151 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz logo społeczności SEO

    • projekt 1
      86
    • projekt 2
      10
    • projekt 3
      0
    • projekt 4
      19


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Może byś FID powiedział jak wykonałeś naklejki, bo po tym jak zrobiłeś tylko logo, nie organizując sprzedaży naklejek i koszulek to pomysł spalony.

Logo to i ja potrafię zrobić.

Jeśli uczestniczyłeś w tym i poprzednim wątku dot. logo społeczności to powinieneś wiedzieć że nie zamierzam i nie zamierzałem tego sprzedawać Uczestnicząc w dyskusjach byłeś tego świadomy.

Widzę że nikt się nawet nie pokwapił żeby coś zaproponować więc do końca tygodnia będę miał oferty od firm które robią koszulki i podam wam "kawę na ławę" cobyście tylko zrobili KUP - nawet wybiorę za was optymalne rozwiązanie cenowe, jakościowe i rozmieszczenie na koszulce.

Jeśli chodzi o naklejkę to też wspominałem, że jeśli nadarzy się okazja spotkania to przywiozę naklejki dla chętnych (bo w listonosza nie chce mi się bawić) ale puki co najprościej jest udać się do firmy poligraficznej i zlecić przygotowanie naklejki - banalna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ofert jakie otrzymałem na koszulki najkorzystniejsza wydaje mi się właśnie ta:

kup koszulkę, kubek lub smycz

seo_koszulka1.jpgseo_koszulka2.jpg

seo_smycz1.jpg

seo_kubek1.jpg

Na koszulkach dodatkowo jest na lewym rękawie miejsce na NICK lub wpisanie strony www.

Koszulki o większej gramaturze kosztują 35 zł zresztą sami sprawdźcie ...

Ostatecznie opinią będę mógł się z wami podzielić co do jakości jak otrzymam towar aczkolwiek chętnych zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulka STANDARD jest koloru białego , a koszulka PREMIUM jest czarnego :)

obie koszulki są w standardzie i w premium - różnią się od siebie jedynie gramaturą (standard 150g a premium 190g) - czyli ta z większą gramaturą będzie przyjemniejsza w dotyku i trwalsza (najprawdopodobniej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Nick ? przecież to nie miała być koszulka forum PiO , tylko społeczności pozycjonerów :)

zamiast nicku dam swój adres do nowej strony ;)

Koszulki tylko w 2 kolorach ?

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lewym rękawie możecie wpisać co chcecie - projektant z tego sklepu nazwał to miejscem na NICK oczywiście jak ktoś nie chce może tam nic nie myć a dla przykładu ja zleciłem nadruk domeny.

Jeśli chodzi o kolory to jutro dam znać - nie przypuszczałem że będzie was szersza kolorystyka interesowała.

Sklep ten działa w ten sposób że tworzysz zamówienie (w uwagach możesz coś tam od siebie wpisać np kolor) ktoś od nich tworzy projekt - dostajecie go na maila w celu potwierdzenia - wpłacacie kaskę - wysyłają koszulki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności