Skocz do zawartości

Plan pozycjonowania


szymiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No to wiem, ze sie nie pozycjonuje pustej strony, ale ja chce tylko, zeby sie poznala z google :D Moze i w niedalekiej pzyszlosci stronka bedzie porzadnie pozycjonowana, a wiadomo, ze lepiej sie pozycjonuje, gdy google juz poznala stronke. To w koncu moge katalogowac stronke(2-3 katalogi dziennie przez jakies 2 miesiace)? I druga rzecz, gdy mam juz ten katalog katalogow;) to jak katalogi od najwyzszego PR to moge pokolei dodawac czy ustawic sobie jakies kryteria???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawaj po kolei, ale nie po 3 tylko po 20-30 dziennie.

2 pytania:

1.Jak to 20-30 dziennie? To jest mloda domena przeciez tak moge zalapac filtr, a nawet bana:/

2. Czy oplaca sie dodawac do katalogow z PR1? Jesli nie to do jakich katalogow z PR dodawac?

PS.Czy mgoe bez skrupolow dodawac z 3 katalogi dziennie np. przez pol roku?:D Ze po roku strona by byla w 1000 katalogach

A co do google kobiety, tak wg. mnie to jest kobieta:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przez pół roku po 3 dziennie, tylko zwiększaj ilość. I dobrze kolega mówił, zacznij od 10 dziennie, skończ naprzykład na 40 dziennie.

PR znaczenia nie ma - patrz na BL Yahoo. I tak od razu wpisy nie zostaną zaindeksowane ze słabszych katalogów, więc nie masz sie co martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak to 20-30 dziennie? To jest mloda domena przeciez tak moge zalapac filtr, a nawet bana:/

Bana się za to nie dostaje. Dodawaj na początek po 20 dziennie, w soboty i niedziele odpoczywaj. Od poniedziałku znowu po 20 dziennie. Potem zwiększ do 30 dziennie i nadal możesz w weekendy robić sobie wolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Jak to 20-30 dziennie? To jest mloda domena przeciez tak moge zalapac filtr, a nawet bana:/

Bana się za to nie dostaje. Dodawaj na początek po 20 dziennie, w soboty i niedziele odpoczywaj. Od poniedziałku znowu po 20 dziennie. Potem zwiększ do 30 dziennie i nadal możesz w weekendy robić sobie wolne.

Dobra niech bedzie, a dodawac do wszystkich katalogow po kolei czy jakies omijac np. qlWeb'Y? I druga sprawa czy oplaca sie dodawac rowniez do ktalogow z PR 1?

PS. Jesli mam pusta strone to czy redakcja katalogow bedzi mnie tam przyjmowac?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest te Bl?
Back Link - liczba linków zwrotnych prowadzących do serwisu.

Od dziś przy każdym katalogu w spisie katalogiseo.info jest BL w Google oraz Yahoo,

oczywiście należy patrzeć na BL Yahoo.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jesli Bl jest np. -1 to dodawac tez swoja stronke do katalogu?

to znaczy ze nie ma jej w googalch, i nawet jak dodasz to link i tak nie zostanie zaindeksowany.

druga sprawa to ilosc martwych katalogow. dodanie do moderowanego gdzie admin nie zaglada od miesiecy tez nic nie da.

odsiej sobie te ktore sa platne lub wymagaja linka zwrotnego, a nastepie zobaczysz ze z tych darmowych 1/3 i tak jest opuszczona wiec popatrz na date ostatniego wpisu

i wez poprawke na szybkosc indeksowania katalogow - jesli dodajesz strone do 1 kategorii masz mniejsze szanse na szybkie (lub wogole) zaindeksowaie wpisu niz jak dodasz do 3

chodza tez historie u unikalnosci wpisow do precli wiec i tutaj mozesz zrobic sobie kilka tytulow i opisow i dodawaj je wymiennie

rob sobie liste ze spisem tam gdzie dodawales - po miesiacu gdy przelecisz te 300 skasuj te ktore nie zostaly dodane.

bedziesz mial sprawna liste gdy w przyszlosci bedziesz budowal zaplecze i bedziesz chcial je skatalogowac, lub gdy bedziesz podlinkowywal wpisy.

edit: niektore katalogi wymagaja dodatkwoego linku w tekscie - wstawiaj tam liki do podstron a nie do strony glownej

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności