Skocz do zawartości

Jeszcze jedno pytanie na temat linkowania


Mlodyy

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że traktujesz to osobiście

Ale nie masz odwagi tego podważyć...

.. a Ty udowodnić.

Jeżeli już chcesz się wymądrzać, to najpierw sam to sprawdź. Podpowiem Ci nawet jak. W preclach możesz linka robić nawet w <H2>, pogrubiać, odchudzać, kolorować. Kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że traktujesz to osobiście
Ale nie masz odwagi tego podważyć...

.. a Ty udowodnić.

Jeżeli już chcesz się wymądrzać, to najpierw sam to sprawdź. Podpowiem Ci nawet jak. W preclach możesz linka robić nawet w <H2>, pogrubiać, odchudzać, kolorować. Kombinuj.

Nie o osobiste urazy tu chodzi,jeżeli o pozycjonowanie chodzi to wiem, że jestem leszczu, logika jednak jest mi bliższa(dlaczego-pozostawię to dla siebie). Jeżeli mnie przekonasz, użyjesz jakiegoś dowodu, lub wywodu który mnie i kilku innych przekona dam spokuj, ja wiem swoje ty swoje,

Uważam jednak, że pogrubianie słów kluczowych na stronie zwiększa wartość jej dla google na daną frazę itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika faktycznie przemawia za tym, że pogrubienia lub inne wyróżnienia linku powinny mieć wpływ na google. Niestety, a może stety, mają wpływ głównie na odbiór przez czytelnika. Nie znaczy to, że nie stosuję pogrubień. Po prostu, tak jak już wspominałem, nie zauważyłem znaczącego wpływu tego typu działań na pozycje. Jeżeli nawet wyróżnienia coś znaczą, to i tak nie za wiele jest miejsc, gdzie można to zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności