Skocz do zawartości

Znalazłeś domenę? Kupuj!


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się skąłda że szukałem domeny, znalazłem z 60 propozycji... wybralismy najlepsze i dziś sprawdzam... zajęta. Tego samego dnia którego szukałem, któś niby wpał na tą samą nazwe i kilka innych.

Odradzam sprawdzanie domen na onecie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na az.pl miałam to samo, tyle że po sprawdzeniu, że można ją kupić od razu wpłaciłam kasę (była dostępna). Następnego dnia okazało się, że ktoś ją już kupił i zaparkował, i do dziś nie powstało nic na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam na superhost.pl i nigdy nie zadarzylo sie, by ktos kupil domene przede mną.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jest jakaś baza wpisywanych adresów i jakiś cwaniaczek ma do niej dostęp

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności