Skocz do zawartości

Olimpiada


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawe czy jutro florecistki pójdą w ślady szpadzistów? Wiele zależy od Gruchały dla której są to ostatnie igrzyska.

Będzie ciężko, ale ja nastawiam budzik na 3 rano.

Jeśli ktoś nie zna jeszcze Sylwii Gruchały - dla przypomnienia wklejam fotkę (w końcu można na nią długo patrzeć) ;)

140646db059ae820med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma najgorzej... a tak źle się zaczęło.

2 złote 3 srebrne 1 brązowy

.. i 16 miejsce w klasyfikacji, przynajmniej nie za Mongolią itp.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro kolejne szanse - Dołęga, Blanik, Pyrek

A Rogowska? smile.gif

Typowania bukmacherów:

Yelena Isinbaewa (RUS) 1,05

Jennifer Stuczynski (USA) 8,00

Monika Pyrek (POL) 15,00

Swetlana Feofanowa (RUS) 25,00

Fabiana Murer (BRA) 25,00

Julia Golubschikowa (RUS) 40,00

Silke Spiegelburg (GER) 70,00

Anna Rogowska (POL) 100,00

Jak widać bukmacherzy na Rogowską raczej nie stawiają i rzeczywiście w tym sezonie skacze nieco gorzej, no ale wiadomo jaki jest sport... liczmy na niespodziankę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie siatkarze załatwili Rusków. Tylko, że to sportowo niewiele nam to daje. Bo awans z miejsc 2-3 mieliśmy pewny a pierwsze miejsce w grupie i tak zajmie Brazylia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A siatkarki już jadą do domu, trener został odwołany i odeszły dwie zawodniczki, Glinka i ktoś jeszcze :/

.. no i była jakaś afera ze szpadzistkami.. coś na prezesa itp.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek Blanik pokazał klasę. Wspaniały sportowiec.

Jak w tej dyscyplinie sportu nazywają coś jego nazwiskiem ("skok blanika") to znaczy, że TO JEST GOŚĆ :) Pamiętam, że w łyż. fig.można skakać podwójne tulupy czy ritbergery :) a tu proszę, można skoczyć także "blanika" ;) szacun ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności