Skocz do zawartości

FOra samopozycjonujące


7087822

Rekomendowane odpowiedzi

moje pytanie tyczy się odnośnie for spotkałem się z stwierdzeniem że fora są Samo pozycjonujace że każdy nowy temat jest to nawy link jakie jest wasze zdanie odnośnie mojego pytania

Paweł

-------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie tyczy się odnośnie for spotkałem się z stwierdzeniem że fora są Samo pozycjonujace że każdy nowy temat jest to nawy link jakie jest wasze zdanie odnośnie mojego pytania

Nic się nie dzieje samo.

Linkujesz stronę główną, to "za darmo" tematy na frazy niszowe ( czasami też nie ) mogą być wyżej.

Ot cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi ci o to że niektóre fora zdobywają dużo popularność. Jeżeli administrator dobrze rozreklamuje forum, to zacznie je odwiedzać dużo użytkowników którzy będą pisali dużo postów, co zapewne jest unikalną treścią. Bedą oni tworzyli równiez duzy SITE.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności