Skocz do zawartości

Wojna Gruzja-Rosja


Exe

Rekomendowane odpowiedzi

Nostardamus przewidział, że jak będzie pierwszy czarnoskóry prezydent USA to zacznie się wojna światowa.

Jak Nostradamus przewidywał to nikomu nie śniło się o Stanach Zjednoczonych.

Ja słyszałem wersję o czarnym papieżu, który miał nastać bezpośrednio po JPII. Jak widać nie sprawdziło się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

jeżeli tylko nasz kochany kaczyński Pan Prezydent nie podejmie głupiej decyzji to pożyjemy. ale znając jego...

przepowiednie to bajki;)

intruder dobrze gada,

jednak znając rusków nie odpuszczą tak łatwo. ja to teraz aby żałuję że kwaśniewski przestał być prezydentem...

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem wersję o czarnym papieżu, który miał nastać bezpośrednio po JPII. Jak widać nie sprawdziło się.

to źle słyszałeś ;)

"Według Nostradamusa, ostatni papież ma być czarnoskóry i będzie papieżem apokalipsy. Jego rządy mają być okresem gwałtownych wojen chrześcijańsko-muzułmańskich i konfliktów na Wschodzie. W tym czasie w Azji narodzi się tyran, antychryst, który rozpęta wielka wojnę i podbije Europę."

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie w Azji narodzi się tyran, antychryst, który rozpęta wielka wojnę i podbije Europę.

to dopiero gdy bedzie papierzem i beda wojny to minie jakies 20 lat to on przemowi do narodu, bo zanim sie urodzi i wychowa i w ogole...

to co niektorzy moga liczyc na jeszcze, hm... 30-40 lat życia?

pod warunkiem, ze nam atomowki nie wsadza;]

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila czy ktoś tu nie zapomniał że Rosja dysponuje potężnym arsenałem nuklearnym? Nie ważne że przestarzałym ale jednak i nikt większy o zdrowych zmysłach im nie podskoczy.

a kto teraz nie ma atomowek? sajgon bedzie jak usa bedzie chcialo wspomoc militarnie gruzje, bo z niegrozniej wojenki wyjdzie nam rosja vs. usa, ale mho usa nie bedzie chcialo sie babrac w kolejna wojne

co jak co, ale trza kupic bilet w kierunku australii :D tam powinno byc w miare bezpiecznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym czasie w Azji narodzi się tyran, antychryst, który rozpęta wielka wojnę i podbije Europę.

to dopiero gdy bedzie papierzem i beda wojny to minie jakies 20 lat to on przemowi do narodu, bo zanim sie urodzi i wychowa i w ogole...

to co niektorzy moga liczyc na jeszcze, hm... 30-40 lat życia?

pod warunkiem, ze nam atomowki nie wsadza;]

narodziny... a może wcale nie w sensie biologicznym tylko np. dojście do władzy :)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest z Nostradamusem. Zamiast napisać, że 11 września 2001 roku terroryści zaatakują Nowy York to pisze o jakiś antychrystach, kataklizmach niedoprecyzowanych, czarnoskórych papieżach bez podania szczegółów a ciemny lud podnieca sie tym, że cos tam się sprawdziło po 500 latach.

W takiej perspektywie czasu to każda prognoza i przepowiednia się sprawdzi. Ja też mogę napisać, że narodzi się idol, który sprawi, że lud znad Wisły pokona inne ludy i zyska sławę wśród innych.

Niby głupie, ale jak kiedyś Polska zdobedzie mistrzostwo świata w piłce nożnej to przypomnijcie sobie o mnie. Myślę, że w ciagu 500 lat się sprawdzi. Jak nie w piłce nożnej to w czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę przewidzieć co do dnia kiedy umrze mój pies... ale oczywiście nie za darmo...

Ktoś chętny?

A tak na serio to są to bzdury... Ten cały Nostradamus to pierdoła... Niewierze w takie głupoty i też nie wierzę że z tego konfliktu coś większego się zrobi...

Jedynie jeśli Rosja by ruszyła NATO to może coś być... inaczej niema mowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dla nas żeby Amerykanie się w to nie mieszali. Kaczyński też nie jest chyba tak głupi by się w to mieszać...

...jednak patrząc na to z innej strony to gdzie teraz są wszyscy sprzymierzeńcy i partnerzy Gruzji? Odp: Wolą się w to nie mieszać... Bo po co z małej wojny robić dużą wojnę. Więc co tu robić? Gruzja pomagała Amerykanom w Iraku... wypadałoby się odwdzięczyć ale.... ale lepiej się w to nie mieszać. I znowu to samo pytanie... Więc co tu robić?

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to jest forum PiO, ale w pewnym sensie Gruziński internet jest atakowany przez Rosjan:

https://wiadomosci.onet.pl/1804049,11,item.html

Czy jesteśmy w stanie im jakoś pomóc, zwłaszcza, że Gruzja to jeden z nielicznych krajów, gdzie Polacy są szanowani i liczą na naszą pomoc ?

Są tacy co odpowiedzieli na ten apel:

https://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,LKa...,wiadomosc.html

ale https://www.prezydent.pl/ również już nie odpowiada.

Oczywiście pytanie czy przeciążenie serwera nie jest naturalne.

PS. Macie coś jeszcze do dodania o Nostradamusie ?

Rzucanie palenia - czyli pewien test.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczyński też nie jest chyba tak głupi by się w to mieszać...

Obawiam sie, ze jest :)

Popatrzcie, teraz ewakuluja polakow, niedawno rosjanie zbombardowali cywilne lotnisko. A wyobrazcie sobie - pech chcial ze akurat pierdzielneli wtedy, gdy polacy wsiadali do samolotu. I co ? i 3 wojna swiatowa !

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że po stronie Gruzji staną Amerykanie i już mamy III wojnę światową... tylko, że Amerykanie teraz bija się o ropę. Gdy już ją będą mieli to rzucą się na gaz... :)

E: Dlatego tak im zależy na tej śmiesznej tarczy... A Rosja zaraz rzuci się na Ukraine ;)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności