Skocz do zawartości

I moją pod lupę też :)


Dżyszla

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na coś z tego: https://www.dzyszla.aplus.pl/idg/www

Większosć to tylko zmiana kolorystyki (www1-www3) www4 wnosi kilka innych elementów graficznych, a www-web jest inym projektem już.

Ale raczej też nic z tego.... No ale oceńcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A może zatytułować stronę "dinozaur internetu"? ROTFL

Jakoś kompletnie nie mam koncepcji ;)

A tak pomijając wygląd - jakoś nie przyczepiacie się nazbyt do innych rzeczy :(

--------DODANO---------

Najstarsza wersja strony, jaką udało mi się znaleźć (działająca, bo wcześniejsze na ramkach oparte nie są zarchiwizowane :() z dnia 1.07.2003 https://web.archive.org/web/20030717202209/...a.pl/start.html

Wiele sie nie zmieniło od tych prawie już 2 lat ;) Choć nie wiem czemu, ale są tam elementy ze znacznie późniejszego okresu (choćby data w stopce o tym swiadczy). Ale w mecie jest data, jak podałem... Więc troszkę zmiksowane (w tych czassach nie istniał jeszcze mirror na aplus).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

programiści chyba mają jakąś ulomność graficzną... skoro dobrze Ci wychodzi programowanie to może przy nim pozostań? Poważnie mówię... bez brania się za www jakoś specjalnie :|

a jak chcesz dalej stronę prowadzić, to zrób zupelnie od nowa layout a tresc sobie jakos juz wkleisz po trochu i dopracujesz...

a co do standardow to już sie kiedys pytalem w temacie "strony na tabelkach" i troche tam sie rozwinąl wątek.

A strona jest jak z innej epoki... to fakt... a najbardziej z ta inna epoka kojarza mi sie bannery i texty o zarabianiu w Internecie :

edit: hehe, sprawdzilem z ciekawosci, po tym jak Jeż kiedyś sprawdzal "wypozycjonowaną" frazę "obiecalem" to czasem sprawdzam dla jaj różne frazy... i pod frazą w Google: "strony na tabelkach" ten wątek jest na 1 miejscu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale jak się robi programy, to czemu tylko dla siebie - gdzieś je trzeba wrzucić :(

po prsotu nigdy mi się nie chciało brać za totalną przebudowę i tak od kilku lat faktycznie jest layout. Najgorsze to to, że nie mam ideii... Gdybym miał, to pewnie bym przerobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale jak się robi programy, to czemu tylko dla siebie - gdzieś je trzeba wrzucić

na pewno, ale dla tego celu możesz zrobić mala, na prawde prosta, a zgrabna i estetyczna strona wysilkiem... no nie wiem... 3h?

po prsotu nigdy mi się nie chciało brać za totalną przebudowę i tak od kilku lat faktycznie jest layout. Najgorsze to to, że nie mam ideii... Gdybym miał, to pewnie bym przerobił.

poszperaj w necie... jakas idea sie na pewno nasunie... pomyslisz... tu mi sie podba uklad strony, tu kolory, jakoś sobie w glowie zlączysz to w calość, moze na kartce, poswiec te doslownie kilka godzin... i jesli juz chcesz byc w necie, a nawet reklamowac swoja strone, a tym bardziej, ze jest cos na niej wartosciowego i oryginalnego (Twoje programy) to radze wlozyc te troche wysilku... raz na 3-4 lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez wakacje pewnie sie zajmę... sęk jeszcze w tym, aby zawzorować się na stronie nie przedpotopowej także :(

Niemniej kilka jest plusów - wysoko w google oraz generalnie poprawne wyświetlanie we wszystkich przeglądarkach - i to mnie cieszy :] Aha - no i spełnia swoje zadanie!

(a dla mnie jeszcze bardziej przedpotopowe byłoby używanie ramek, więc tabelki dla mnie nie są złe :])

A ile by ktoś mógł wziąć za stwozrenie całego layoutu? Może by warto było zainwestować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając strony: w tych "nowoczesnych" (większosci) wkrzua jedna rzecz - nie wykorzystywana przestrzeń. PRzygotowywane pod 800x600 i żadnego rozciągnięcia. Marnotrastwo... Sporo stron tak ma, a ja się pytam - to jest cool?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie potrafisz zrobić na % (jak np.: www.pinia.pl) to zrób tak, żeby

podział na 3 kolumny wygladał tak, że 800 mieszczą się dwie - a trzecia jest mniej istotna i może być po za marginesem.

Robienie tylko na 1024x768 to błąd bo przerażająco dużo ogląda strony np.: z właczoną zakładką historia i z 1024 robi się jakieś 820 :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak jak z pozycjonowaniem z Allegro

Z tym że dizajn masz od razu, jak na dłoni, co innego z pozycjonowaniem, tym bardziej, kiedy gość Ci napisze, że zajmuje się pozycjonowaniem od wielu lat -- sprawdź moje komentarze.

pozdrawiam.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności