Skocz do zawartości

I moją pod lupę też :)


Dżyszla

Rekomendowane odpowiedzi

PRzygotowywane pod 800x600 i żadnego rozciągnięcia. Marnotrastwo... Sporo stron tak ma, a ja się pytam - to jest cool?

A to, to jest całkowicie normalne. Ogólnie się przyjęło, iż dsign powinien "wyglądać" od rozdzielczości 800x600, ba, dokładnie to 720px w szerokości, gdyż jak wiadomo zawsze coś odejdzie na histori, na scrollu itp.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mój sposób jest taki, że menu itp. ma stałą szerokość, a kolumna z treścią (zakładając kolumnowy układ, ale kolumnowym nazwę też tu tylko jedno-kolumnowy) jest dopasowywana procentowo (nawet i np 98%) szerokością do ekranu... znaczy się wolnego miejsca jakby to ująć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze jedno pytanie - czy wyszukiwarka może się bardzo obrazić, za podmianę kilku słów na początku storny specjalnie dla niej?

Już wyjaśniam: tak wygląda to dla robota a tak wygląda dla ludzi*. Dla mniej bystrych (;) ): zamiast statystyk w nagłówku jest "to tylko kopia strony", a na dole w stopce brak jest informacji o czasie tworzenia strony (z resztą to tylko w sumie dla mnie do optymalizacji).

--------------

* oczywiscie, jesli nie przedstawią się, jako coś, co zawiera słowa msn, google, netsprint, slurp itp. Ew "magister killer" bo już taki zartowniś też był - przyznać się, kto! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to wyeliminowałem te informacje, które były inne przy każdym załadowaniu się strony, więc tak naprawdę robię przysługę robotowi... tylko czy on mnie zrozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności