Skocz do zawartości

Gorąca odezwa o amnestie "Spieprzaj Dziadu".


Dominik23

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu porównujecie obecną sytuację do tej z 1939? Przecież tu zupełnie nie ma porównania. Wtedy było rzeczą oczywistą, że do wojny prędzej czy później dojdzie, teraz mamy zwykły lokalny konflikt, ale nasz prezydent zawsze musi najwiekszy raban ze wszystkich narobić. No ale po powyższych wypowiedziach widzę, że swój najważniejszy cel osiągnął - wróciło mu trochę poparcia.

Jak mówiłem już wcześniej - podobały mi się jego słowa, ale i tak na Niego nie zagłosuję więc o poparcie się nie martw :shout:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Xann, Ty się już tak nie bój o ten kurek. Zmienisz samochód z tego potwora paliwożernego na jakiś elektryczny czy hybrydowy. Może Ci wystarczy paliwa na hybryde.

Co do wypowiedzi trochę ostra, ale nie można stać zboku tak jak wcześniej stali inni wobec nas.

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze że co niektorzy Polacy zachowują się jak wyznawcy Rydzyka. Czyli mają takie poglądy że wszystko co robi dana jedna osoba jest dobre, a to co robi dana druga osoba jest złe. Bez względu co robią te osoby.

Podobnie w przypadku prezydenta - cokolwiek by zrobił to zawsze bedzie złe. Te osoby nie umieją sami ocenić sytuacji i wyciagnąć odpowiednich wniosków. Ocene postepowania danego człowieka stawiają tylko po tym do jakiej partii politycznej on należy.

Ja tam polityką sie nie zajmuje. Dla mnie nie ważne jest kto do czego należy, ale to co on robi i jak się zachowuje w stosunku do innych.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle nam sie dostanie od UE za ten wystep. Nie powinien Kaczynski tak dumnie wolac, ze tu w Gruzji powinni stac wszyscy prezedenci europejski i niewazne czy mial racje czy nie. Plusik mamy u USA i zyskamy patrioty. Minus mamy w UE a przez to Rosja ma maly plus, bo kraje zachodnie odsuna sie od tych krai, ktore sie wylamaly i tak glosno przeciw Rosji skandowaly.

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna postawa tylko IMO mozna to było zrobic inteligentniej, bardziej dyplomatycznie. Nie trudno ,,chlapnąc" mocno i potem ponosic konsekwencje przez pare lat. USA wypowiedziało sie tez ostro tak jak Polska, tylko ze oni sobie poradzą bez Rosji a nam moze byc ciężko.

Przywoływania historii ze w 39 nikt nam nie pomógł i teraz byłoby podobnie raczej odłozyłbym do lamusa, jakakolwiek agresja na nasz kraj zapewne zakonczyłaby sie III WŚ. Tak na marginesie ruscy pewnie rozjechaliby nas w 5 dni jak walec :)

Taka mamy polityke że z rosja mamy od lat inne zdanie, niedawno była ukraina, teraz gruzja niebawem pewnie białoruś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze że co niektorzy Polacy zachowują się jak wyznawcy Rydzyka. Czyli mają takie poglądy że wszystko co robi dana jedna osoba jest dobre, a to co robi dana druga osoba jest złe. Bez względu co robią te osoby.

Podobnie w przypadku prezydenta - cokolwiek by zrobił to zawsze bedzie złe. Te osoby nie umieją sami ocenić sytuacji i wyciagnąć odpowiednich wniosków. Ocene postepowania danego człowieka stawiają tylko po tym do jakiej partii politycznej on należy.

Problem w tym, że prezydent zawsze robi to samo - więc i opinia jest taka sama. Trudno, żeby było inaczej.

Zresztą ja wcale nie krytykuję go za wszystko. Jego najbardziej ze wszystkich popierałem pół roku temu, kiedy niepodległość odzyskało Kosowo. Ba, uważam wręcz, że był wtedy za bardzo ustępliwy (co zdarza mu się bardzo rzadko), bo przecież ostatecznie Polska uznała ten dziwny twór.

Swoją drogą, na przykładzie Kosowa widać, jak bardzo Polacy (i nie tylko my) są nieobiektywni. Teraz główną rolę gra Rosja, więc mocarstwo jest be, ale kiedy Serbia i USA były po przeciwnej strony barykady, to mocarstwo było cacy.

Co tu dużo mówić, zarówno USA, jak i Rosja to jedno wielkie imperium zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po słowach Lecha Kaczyńskiego - Jesteśmy tu po to aby podjąć walkę - odzyskał mój pełen szacunek i moje poparcie którego nigdy nie miał.

Niektórzy mówią że te słowa będą miały późniejsze konsekwencje dla polaków (i tak pewnie się stanie) jak np. zakręcenie kurka i przesiadka na rowery, ale ja wole jeździć rowerkiem niż lizać tyłek ruską i bać się że nie długo przyjdą zabić moje dzieci. Jestem za amnestią akcji "sp******j Dziadu". Ciekaw jestem waszego zdania na ten temat.

Weź swojego wodza i zabierz go na Madagaskar albo dalej.

Tak nieporadnego prezydenta to tylko żal, i nie mówie tu o strachu przed Rosją, do rzeczy.

Gdy nasz prezydencik wygadywał bajki (jeszcze w kraju) razem ze swoimi partyjnymi kolegami z pisu europa załatwiała rozejm ponad naszymi głowami, gdy nasz prezydencik leciał do Gruzji to FRANCUSKI prezydent załatwiał rozejm bo tak się załatwia politykę. W ciszy salonów, osobami którzy myślą a nie mają głowy pełnej uprzedzeń.

Porównaj misje Kwaśniewskiego pijanego na Ukrainie a naszego ułana w Gruzji, nasz ułan robił tam klip wyborczy (stawiam piwo jeśli nie będzie urywków z tego wiecu w następnej kampanii) a pijany Kwaśniewski załatwiał sprawy jak powinno.

Przypomnijcie sobie jak nasz ułan załatwiał nam sprawy w Brukseli pytając o wszystko brata, a tak naprawdę sami nie wiedzą co załatwili. W tym samym czasie co media europejskie nagłasniały nasze żądania to Anglia załatwiała swoje żadania o wiele większe ale o tym nikt nie wie bo oni mają ludzi którzy znają się na negocjacjach a nie na pajacowaniu przed TV, gadaniu o zagrożonej suwerenności i innych pierdoletach.

Pytam się co załatwił nasz ułan w Gruzji? Ile z tego będą mieli Gruzini poza przylotem pięciu nic nie znaczących prezydentów?

Wiadomo że nic ale klip będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Rosja nas straszy ale nie mozna się uginać. Rosja z szacunkiem traktuje tylko twardego przeciwnika a nie takiego co potakuje. A kurka nam nie zakręcą bo to by oznaczało zakręcenie całej Europie, a przeciez Rosji są potrzebne petrodolary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy nasz prezydencik wygadywał bajki (jeszcze w kraju) razem ze swoimi partyjnymi kolegami z pisu europa załatwiała rozejm ponad naszymi głowami, gdy nasz prezydencik leciał do Gruzji to FRANCUSKI prezydent załatwiał rozejm bo tak się załatwia politykę. W ciszy salonów, osobami którzy myślą a nie mają głowy pełnej uprzedzeń.

Jak wrocili to nawet nie powiedzieli co załatwili, chwalili się tylko i przypisywali sobie miano tych ktorzy pierwsi coś dokonali w sprawie Gruzji.

A oto i efekty: https://www.tvn24.pl/-1,1561093,0,1,szykuje...,wiadomosc.html

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem wystąpienie kaczyńskiego to klęska.

Przecież on mówił i mówił i mówił i nic z tego nie było. no ludzie drodzy! porażka.

ja tam do niego straciłem szacunek jeszcze bardziej, chociaż chwiejne mam uczucia co do tej sprawy.

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubię Kaczyńskiego, to tu rzeczywiście zachował się odważnie ... hmmm, z trudem mi to przechodzi przez gardło: jak mąż stanu. Co do ropy, to Ruscy kurka nie zakręcą bo, według nie tylko mnie, to jeden z celów tej wojny był, aby zniszczyc rurociąg azerski i dyktować ceny ale bez wątpienia nma jakoś dopieką choćby dla zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. moim zdaniem zrobil totalna glupote i wszyscy beda musieli za nia pokutowac. Europa ma w d... co kaczus powiedzial, a nawet jesli to slyszeli, podziwiali to za jakis czas zapomna. ROSJA NIE ZAPOMINI.

Prawda jest taka: jakby Rosja chciala to by zrownali Gruzje z ziemia w 2 dni. Odpuscila sobie, bo miala takie "widzi mi sie", lub dlatego, ze miala taki wlasnie plan - bynajmniej nie dlatego, ze sie kogokolwiek wystraszyla a juz napewno nie naszej kaczki... Jakby Rosja nie zaprzestala NIKT by sie w to nie mieszal czynnie, Niemcy cos tam niby powiedzieli, niby cos tam Francja, Usa ale reszta siedzi cicho - tylko nagle Polska pierwsza sie pcha - "my, my pomozemy!" jakbysmy byli jakims mocarstwem... Glupota - Polska + Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina - stado małych pudelków szczeka na tygrysa. A te jego wypowiedzi sa na poziomie robotnika z IQ 60 - "była rura, ciekło, załatalimy i już nie cieknie".

To przykre, ze idiota samemu chcial zablysnac przed swiatem, przekladajac to ponad interes rodakow i całego państwa. Pewni liczy, ze mu wzrosnie poparcie na nastepnych wyborach, bo robil za rycerza w slniacej zbroi.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności