Skocz do zawartości

Dla dziecka?


ayo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Powiedz rodzicom, że utrzymanie konta nic nie kosztuje, a chciałbyś tam zbierać pieniądze na (tutaj podaj jakiś cel).

Nie zniechęcaj się, w takim wieku polecam zacząć naukę PHP, a co do domen, to np. .az.pl kupuje się za 1 zł, przedłużenie 25. Pokombinuj, żeby Cię to jak najmniej kosztowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam to takie pieprzenie: "Jesteś młody to się ucz". Ja swojego pierwszego cms'a postawiłem w wieku 13 lat i nie żałuję. Patrząc dookoła na ludzi owładniętych manią zdobywania bezużytecznej wiedzy dochodzą do wniosku że 5 lat doświadczenia jakie udało mi się przez ten czas zdobyć jest więcej warte niż nie jedna magisterka z ekonomi.

Jednym zdaniem, rób to co lubisz. Masz wyczucie barw ? Twórz grafę. Lubisz matmę ? Zajmij się programowaniem. Jak nie wymiękniesz po paru miesiącach to może uda Ci się coś kiedyś w swojej branży osiągnąć. Nie nastawiaj się od razu na zysk. Z takim podejściem daleko nie zajedziesz. Myśl długodystansowo. Nie pracuj dla innych, rozwijaj siebie.

Pozdrawiam

Piotrek

Edit:

W młodym wieku dobrze jest nabrać wiedzy na wiele różnych tematów. Warto byś popróbował wszystkiego, pisania stron, tworzenia szat graficznych i pozycjonowania. Nawet jak nie osiągniesz w tych dziedzinach niczego wyjątkowego to w przyszłości pozwoli Ci to lepiej zarządzać swoimi stronami oraz lepiej dobierać podwykonawców.

Ps. Nie nakręcaj się też za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest problem starzy sie nie zgodza ;/

Minus starszych pokoleń porostu większość naszych rodziców widzi w necie samych złodziei oszustów etc.

Również warto wźośc pod uwagę że to nie jest podawanie swoich danych byle gdzie jest jest to Adsense( nie jest to coś w stylu "jesteś 1000 Gościem wygrałeś 5tys etc.) i mało prawdopodobne a nawet nic że cos na tym stracisz jedynie same profity. Sam to przerabiałem gdy zakładałem pierwsze konto na adsense a miałem ich 3 na mame tate i siebie i wszystkie zbanowane pierwsze było to namnie a ja nie mam jeszcze 18 lat nie było żadnych problemów tylko obawy rodziców ale gdy pojawiło sie pierwsza kasa na koncie to i obawy zniknęły.

Jeżeli myslisz poważnie o zarabianiu kasy to proponuje ci abys wytłumaczył rodzicom bo tam gdzie siedzi prawdziwa kasa tam trzeba podać jakieś dane osobowe, wiec bez tego ani róż.

Offtopic:

Chcaiłbym zapytać bo jak wyżej napisałem miałem 3 konta na tym samym kompie i 3 dostały bana mógbym jeszcze raz spróbować na Adsense ? tylko problem był by danymi np gdybym zmienił nr. mieszkania a nazwiska się powtażaja i miejscowośc jest taka możliwośc ?

Paweł

-------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszyskim ale właśnie tak robie, na początku na promocji za 77gr kupilem 5 domenek .pl a teraz w regionalne lece za kase w artach. Starym probowałem wytłumaczyć już 27 razy i nic. Konto w banku mi założa po wakacjach ale adsense nie bo to [ nierzetelni partnerzy ] ich zdaniem ;/ Korzystają z google ale to [ nierzetelni partnerzy ] ;/ Jak narazie to spróbuje zarabiac na tych domenach .pl 120zł na rok a na te regionalne bedzie latwo zarobić z podwójnym zyskiem nawet :D A na pozycjonowanie dostaje juz zlecenia na frazy typu darmowe filmy 3gp itp. Narazie od 1 gościa ale postaram się iść w dobrm kierunku :)

Regulamin

Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP

Sorry, ale tak mnie to razi, że musiałem napisać

ani róż
:)

rusz, rusz, rusz, rusz, rusz, rusz, rusz ;)

Kurcze nie widzisz jaki kawał tekstu napisałem :) i tylko jeden błąd

Rozumie że sprzedajesz i kupujesz domeny.

A moje pytanie sie tyczy czy ludzie często to sprzedają ?

Paweł

-------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku na promocji za 77gr kupilem 5 domenek .pl
Szczerze mówiąc, nie wiem czy to dobre posunięcie - za rok przedłużysz je za 500zł aż :) a tak to miałbyś na przedłużenie z dwudziestu domen .info, .com czy .net :)
adsense nie bo to [ nierzetelni partnerzy ] ich zdaniem ;/
To po co im mówisz? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności