Skocz do zawartości

Dla dziecka?


ayo

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego [ nierzetelni partnerzy ]... Powiedz im żeby podali jakieś konkretny powód dlaczego tak uważają. Rozmawiaj, przede wszystkim dużo rozmawiaj. Niech wiedzą co chcesz, co robisz, gdzie i jak. Rodzice boją się o Ciebie żebyś nie wpadł w jakieś "lewe interesy" i chcą Cię całkiem od tego odciągnąć. Powiedz im szczegółowo jak to wszystko wygląda (że ty tworzysz stronę i jak jest popularna to wstawiasz reklamy i dostajesz za to legalnie pieniądze).

I niczego nie ukrywaj przed nimi... Bo oni po prostu muszą wiedzieć...

Pamiętam jak miałem system blogów i ktoś na blogu tłumaczył Harrego Pottera przed premierą w Polsce...

Matka była bardzo wystraszona jak przyszedł do mnie list polecony z kancelarii prawniczej... Ale wytłumaczyło się na spokojnie... Z prawnikami poszło się na ugodę którą sami proponowali (usunięcie bloga, czy też zniknięcie treści). Tak też zrobiłem, napisałem ładny list w którym wyjaśniłem że nie jestem w stanie kontrolować wszystkich blogów i że w przypadku wyłapania takich rzeczy to usuwam bla bla i było ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wybierz jakieś ciekawsze strony ktore emitują reklamy googla, pokaż je rodzicom, np: nasza-klasa może tu byc bardzo dobrym przykładem w przypadku gdy rodzice znają tą stronę. I wytłumacz im w jaki sposob tego typu strony zarabiają, są to strony ktore nie mają własnego produktu ktory mogły by sprzedać.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleć mój sklep a otrzymasz ode mnie 15% od zlecenia.

670 zł * 15% = 100,50 zł na twoje wydatki.

ucz się sprzedawać. to najważniejsza umiejętność.

merytoryka 30% reszta 70%.

https://www.mprojekty.com - Profesjonalne Strony Internetowe

pasek.jpg

- Zobacz przestawienie oferty na youtube
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności