Skocz do zawartości

Trąba powietrzna w Polsce?


tjay99

Rekomendowane odpowiedzi

Wyolbrzymia czy nie wyolbrzymia, to cos sie dzieje faktycznie z naszym swiatem i to chyba nie sa zmiany na dobre.

Tornada owszem byly, ale nie takie jak teraz(niektore dorownuja tym amerykanskim).

Nawalnice tez przechodza ogromne, a takich wyladowan atmosferycznych z taka czestotliwoscia i sila nie widzialem daaawno, a kto wie czy wogole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tvn24.pl/-1,1561396,0,1,jezus--...,wiadomosc.html

nagranie pasażerów autokaru, który został "obalony" przez trąbę powietrzną.

W sumie wczoraj, do pewnego momentu było nawet całkiem przyjemnie. Człek idzie sobie ulicą, Nightwish i Seether w słuchawkach, delikatnie przecinajacy deszcz, co jakiś czas pokazy świetlne na niebie, na chwilę jaśniało niczym w dzień. KLIMAT! :D

Na szczęście kiedy zaczal sie prawdziwy Armagedon, bylem juz w domu :)

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy podobno najgorsza sytuacja ma być w pomorskim i u mnie w warmińsko-mazurskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już leje i błyska... mam nadzieję, że prąd nie padnie ;-) Ale jeśli u Ciebie jest podobna pogoda to radziłabym siedzieć na imprezie do rana ;>

ps. To Ty na imprezie zamiast przy piwie to przy kompie siedzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na razie cisza chociaż błyskało ale jakoś bokiem przeszło. Za to przedwczoraj jak nad ranem pie...ło gdzieś obok to myślałem, że dostanę zawału.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garyoldman - siedź na imprezie jak najdłużej i wyczekuj końca. Wczoraj w Łodzi był niezły bajzel. Lało przez dobrych kilka godzin, piorunami waliło gdziebądź no i wiało też nieźle. O 4 nad ranem sytuacja się powtórzyła. Błyskało i waliło praktycznie bez przerwy. Nie wiem jak długo, bo mnie grzmoty w zasypaniu nie przeszkadzają. ;-)

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności