Skocz do zawartości

500 zł na pozycjonowanie na co przeznaczyć ?


kamilson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dysponuje kwota 500 zl, która chciałbym zainwestować w dalsze pozycjonowanie mojej strony, poniewaz obecnie ze wzgledu na brak czasu ( prowadzenie strony, praca itp.) nie jestem w stanie już sam jej pozycjonować. Wiem ze bede musial sie najprawdopodobniej liczyc ze stalymi comiesiecznymi kosztami, poniewaz w pozycjonowaniu jak wiadomo nalezy zachowac ciągłość i systematyczność i nie ma czasu na wakacje.

Co do dotychczasowego samodzielnego pozycjonowania:

- Stronka umieszczona recznie w ok. 500 katalogach,

- Dodawanie codzienne, automatyczne z addera ok 5 linków dziennie na rózne frazy,

- linki w ok 100 preclach (dodane recznie) - rozne frazy, pozycjonowane takze podstrony,

- system wymiany linków - zdobytych ok 650 linków - rozne frazy, pozycjonowane takze podstrony ,

- strona dobrze zoptymalizowana pod wyszukiwarki, przynajmniej tak pokazuja raporty z badan ( slowa kluczowe, opis str. itp itd.)

- strona codziennie aktualizowana, obecnie ok 4000 podstron, 1/3 tresci to artykuly uniklane,

- wiek domeny 1,5 roku,

- minus- strona stoi na CMS Joomla, ktory niekoniecznie jest przyjazny dla wyszukiwarek

- brak przyjaznych linków - niepozwalaja ustawienia serwera,

Strona od kilku miesiecy na prawie wszystkie pozycjonowane przeze mnie frazy w pierweszej 10 najgorzej 20,

Od około 2 miesiecy na prawie wszystkie pozycjonowane frazy (przynajmniej te na ktore pozycjonuje z systemów wymiany linków) strona poleciala daleko daleko, az jej nie można znalezc - filter na frazy :), wg mnie przyczyna bylo dopalenie stronki i podstron systemem wymiany linków, ktory w ciagu kilku miesiecy dal mi ok 650 mocnych linków.

To tyle jest chodzi o opis strony i jej krotka historie optymalizacji,

Prosiłbym zatem na podstawie tego co napisalem o kilka rad, w co najlepiej teraz zainwestowac dlugoterminowo, aby stronka wrocila na pozycje i sie na nich utrzymywala,

Myslalem o:

- placeniu za pisanie mi artykułów do precli,

- stworzenie jakiegos zaplecza,

- kupienie punktów w systemach wymiany linków,

- kupic linki,

- skorzystanie z oferty firm pozycjonierskich

A co proponowalibyscie w takiej kwocie lub co proponujecie ogolnie na dalszą droge pozycjonowania w obecniej sytaucji jakiej sie znajduje i ile to mogloby kosztować ?

Dodam na koniec ze pozycjonowane przeze mnie frazy są o sredniej lub malej trudnosci

z gory dziekuje za wszelkie wskazowki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności