Skocz do zawartości

problem z przekierowaniem 301


Ataj1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam drobny problem z przekierowaniem 301. Zmieniłem domenę na zupełnie inny, zmieniłem też charakter forum, więc zmieniły mi sie frazy pod którymi pozycjonuję, jednak nie chciałem stracić tego czego wcześniej straciłem (PR3) więc dałem 301. Niestety, teraz gdy wpisuje fraze pod którą pozycjonuje mam mój nowy nagłówek, ale stary link. Po kliknięci przechodzimy na stara domene, ale z racji tego ze jest 301 przekierowuje na nowy adres, ale mimo wszystko to bardzo mi przeszkadza. Macie jakieś pomysły jak to naprawić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iestety, teraz gdy wpisuje fraze pod którą pozycjonuje mam mój nowy nagłówek, ale stary link.

matrix ?

bo ten "nagłówek" linkuje do starej domeny - przekierowanie nie zmienia adresów linków wewnętrznych chyba że sa typu: "/naglowek.img"

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iestety, teraz gdy wpisuje fraze pod którą pozycjonuje mam mój nowy nagłówek, ale stary link.

matrix ?

bo ten "nagłówek" linkuje do starej domeny - przekierowanie nie zmienia adresów linków wewnętrznych chyba że sa typu: "/naglowek.img"

Matrix? Sprawdź. Fraza "Forum Rozrywkowe" 9 miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności