Skocz do zawartości

pingowanie ...


milosz.bozenski

Rekomendowane odpowiedzi

Na zwykłych stronach też działa dobrze. Jeden z moich serwisów stoi na Joomla i gdy zapinguję po dodaniu artykułu, to za chwilę mam na stronie kilka botów, a po kilkunastu minutach nowy art jest już w G.

Mam pytank czy tworzyles mape dla stronik postawionej na joomli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi teraz za chorobę pingowanie nie pomaga przy indeksacji... bo stare stronki, które pingują to od razu wpis w googlach, teraz niestety nie.

to u mnie tylko tak jest?;>

mam pecha?;D

Incognito - to tak, tam o pozycjonowaniu, ale nie Ciii, bo się wyda. Nie mów nikomu...

Przyszłość seo - wszyscy mówią to i ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wahania w site są nieraz bardzo duże i jednego dnia serwis ma 50 K, a następnego już 48K i to dla serwisów wcale nie pingowanych. Wiec to co hooli piszesz jest stricte subiektywne i nie poparte jakimiś konkretnymi testami.

Doświadczalnie przekonałem się o tym, że umiejętne pingowanie powoduje wzrost aktywności bootów w tym google boota dla odpingowanym serwisie. Wpływ pingowania na odwiedziny google botaTest

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zwykłych stronach też działa dobrze. Jeden z moich serwisów stoi na Joomla i gdy zapinguję po dodaniu artykułu, to za chwilę mam na stronie kilka botów, a po kilkunastu minutach nowy art jest już w G.

Mam pytank czy tworzyles mape dla stronik postawionej na joomli ?

Tak, za pomocą dodatku SEF Service Map. Ale z tego co czytałem do pingowania mapa nie jest potrzebna, wystarczy kanał RSS/Atom.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Witam kolegów

Odkopuje temat, bo chyba najodpowiedniejszy do moich wątpliwości. Chce zaindeksować podstronę z artykułem (nie blog) tzn dokładniej była już ładnie i wysoko, ale zacząłem zmieniać i coś przekombinowałem, bo wyleciała w ogóle- czyli chciałem dobrze, a wyszło jak zwykle ;p No i weźmy na to, że pinguje z tego:

https://pingomatic.com/

1.blog name- wpisuje cokolwiek ?

2.Blog Home Page- wpisywać stronę główną czy podstronę, którą chcę zaindeksować?

3.RSS URL (optional): nie mam, czyli zostawiam rozumiem. A może lepiej zrobić na stronie?

4. ile razy sobie "pingnąć"? czy do skutku próbować?

Jak macie coś lepszego do pingowania to śmiało, nie krępujcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności