Skocz do zawartości

Fiskus rusza do ataku.


Jędrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam wszystkie dane na f-vat, wiec problemu nie ma ;)

Ja już niedługo też.

Ale chodzi o mi o całą spłeczność Allegro i tym podobnych - tam 75% to bez podatku leci.

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak rząd zamiast budować tarcze celownicze dla ruskich zaczeli coś robić w kierunku tego żeby małe i srednie firmy miały łatwiej i lepiej to

to szybko by zniknęła cała szara strefa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co na to e-weblink ;) .....

Pomyśl ;) to nie na e-Weblinku reklamy się wyświetlają ;)

Tak, ale jako wlasciciele platformy to Wy macie informacje o uzytkownikach..

Handluja ci ktorzy maja konta pro, a dane tych osob posiada e-weblink :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Tak, ale jako wlasciciele platformy to Wy macie informacje o uzytkownikach..

Handluja ci ktorzy maja konta pro, a dane tych osob posiada e-weblink :)

Zgadza sie, ale zawsze może ktoś powiedzieć ze nie bierze za to $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak znajdziemy na to sposób - przecież pajęczyna linków jaka istnieje w sieci jest nie do ogarnięcia i generalnie wynika to z powiązań miedzy stronami a nie od razu zarabianiem na tych linkach - są tacy którzy faktycznie sprzedają linki i to do nich będzie należała decyzja czy powiedzą że je sprzedają czy wymieniają się linkami. Przecież w życiu wymieniamy się ze znajomymi wizytówkami a przecież to to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zastanawiam się co odpisać fiskusowi, jak w swojej skrzynce znajdę mail typu, prosimy o podanie imienia i nazwiska własciciela serwisu adres domowy i NIP?

np. Serwis jest niedochodowy, mimo że w ostatnim roku mój serwis odwiedziło setki tysięcy Polaków, nikt dotychczas nie kliknął mi w reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale nie rozumie czegoś. To co ze będą sprawdzać?? normalka wszędzie sprawdzaj i wiadomo ze prędzej czy później trafia na net.

Jak dla mnie to tylko dobrze bo sie pokończą interesy pokemonów co nie płaca za nic. I jak pójdę do klienta to sie nie będzie dziwił czemu tyle a tyle a tamten to proponuje za 50 % cenny.

Płaczą i krzyczą ci co mają nie legalne dochody i tyle.

P.S

Dziś a propos właśnie skarbówka mnie zaszczyciła i nic nawet mandaciku za 100 zł nie było :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności