Skocz do zawartości

Fiskus rusza do ataku.


Jędrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem stwierdzenia:

więc wydawcy czy właściciele portali sami będą musieli ocenić, czy ich reklamodawca prowadzi działalność gospodarczą, od której należą się odpowiednie podatki.

nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie mam sprawdzać czy ktoś płaci podatki czy nie? i co ma do tego fiskus?

ja lub ktoś prowadzi działalność np. reklamową rozliczam każdą transakcję wystawiam faktury lub paragony itd... dane kontrachentów mam choćby w danych przelwu - płatności

co z tym ma wspólnego to czy kontrachent płaci podatki i ma działalność gospodarczą? skoro jedynie mają ścigać za nie udostępnienie danych - a dane mam w przelewie

rOOt

fasttony.es - reklama na facebook.com

Aplikacje facebook - tworzenie aplikacji na facebook.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe hehe oni chyba chca odrazu Ameryke zbudowac hahahah nie ma szans na pomyslny wynik tego projektu !!

a tu ostatni news z tej tematyki urzedowania Urzędy olewają internet

a moze by tak posprawdzac cala ta szajke rodziny, kumpli itp. posłow ??? no ale dziura w budzecie ogromna i latac ,krasc po drodze jakas trzeba :aggressive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności