Skocz do zawartości

Roznica


Szymon-

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisujac w google: link:adres.strony.pl uzyskujemy link popularity, czyli liczbe stron, ktore maja linki, ktore prowadza na nasz serwis

Natomiast wpisujac w google "adres.strony.pl" wazne, zeby wpisac w "", otrzymujemy rowniez liczbe stron, ktore maja linki, ktore prowadza na nasz serwis

Oczywiscie uzyskujemy inne wyniki. Wyjasnijcie mi, czym rozni sie pierwsza opcja od drugiej...

Strony, ktore kataloguje, ladnie sa indeksowane jak sprawdzam drugim sposobem, natomiast link popularity im za bardzo nie wzrasta - dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast wpisujac w google "adres.strony.pl" wazne, zeby wpisac w "", otrzymujemy rowniez liczbe stron, ktore maja linki, ktore prowadza na nasz serwis
To zwraca strony na których występuje słowo w cudzysłowu, w powyższym przykładzie jest to adres Twojej strony,

co nie oznacza, że ta strona linkuje do Twojej.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności