Skocz do zawartości

Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem z forum di.pl to więszkość domeniarzy odnawia w ovh, aftermarket, az. Jakbyś napisał indywidualnie do nas na BOK, to może zeszli by ze standardowej ceny 57+ VAT, ale nie nie przyjmujcie tego za pewnik, bo nie mam uprawnień do ustalania indywidualnych cen.

Home.pl czy nazwa.pl mają określoną pozycję na rynku i większość osób, które nie wie gdzie kupić domenę czy hosting to kupi tam. Po co mają obniżać ceny, skoro na takiej polityce jadą już ładnych parę lat i dobrze na tym wychodzą. A jeżeli chodzi o oszczędność, to nawet kilka złotych oszczędności przy kilkuset domenach robi spore pieniądze, a przy domenach wystarczy wolne autoinfo, brak opłat za transfer i ewentualnie jeszcze dobry skrypt przedłużania abonamentu, żeby delikwenci z opcjami nie przejęli nam domeny i w sumie to wszystko, więc szukajcie oszczędności.

Hosting współdzielony od 3zł + VAT/ miesiąc | VPS na rok w cenie hostingu wirtualnego | Tanie domeny polskie i zagraniczne | Kreator stron www + domena + hosting + poczta www od 14zł + VAT/ miesiąc | Supermarket Usług Internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Osobiście sam kupuję / przedłużam domeny w:

https://masternet.pl - dobre ceny, polska firma, brak zastrzeżeń

https://ovh.pl - żabojady z najlepszymi cenami, brak problemów

https://hekko.pl - polska firma, ceny dobre, wyróżniam ze względu na płatności PayPal

Webmastering, kodowanie & programowanie

Więcej informacji na moim profilu

Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domeny.pl to dopiero cwaniaki. Co roku przesyłają mi fakturę na 122zł brutto za przedłużenie .pl a po pytaniu o AuthInfo zawsze magicznie schodzą do ~60PLN. Jak widać da się :P

Tylko co roku szukają frajera, który się nie orientuje i zapłaci im to ponad 100 ;)

Edytowane przez marcon13

Interesując się SEO i tworzeniem stron, na pewno zainteresuje Cię też zarabianie przez internet

może jesteś fanem samochodów, motocykli, rajdów? Z niecierpliwością czekasz na powrót Roberta do F1? Zajrzyj na sporty motorowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masternet to bardzo dobra firma. Pewnie jesteś jednym na milion, który jest z niej niezadowolony. Napisz chociaż dlaczego jej nie polecasz.

Jeśli dobra=tania to tak. Pewnie nie jednym na milion, bo komentarze dotyczące jakości obsługi (a właściwie braku obsługi) widywałem w necie. Jeśli jednak: przeniesiesz domenę od nich gdziekolwiek nadal będziesz dostawał powiadomienia o tym, że Twoja domena wygasa i numer konta do opłacenia to.. . I oczywiście z informacją, że wygasła i możesz ją jeszcze odzyskać wpłacając +10 zł na numer.. (przy większej ilości domen, przeoczeniu, czy dla ludzi słabo odróżniających opłaty za serwer, domenę łatwo o pomyłkę). Zdarzyło mi się, że usiłowali nie przedłużyć mi domeny mimo, że wpłata dotarła do nich przed terminem wygaśnięcia (jak się domyślam w celu dopłaty +10 zł). Zdarzyło mi się też zrobić wpłatę z omyłkowym opisem za które domeny - prawidłowe były nazwy, powtórzony numer jednej z faktur. Mailem do boku sprostowałem, których domen dotyczy wpłata, jeszcze zanim dokonali wpisów o przedłużeniach. I jak myślisz co zrobili? Jedna z domen nieprzedłużona, za to inna przedłużona na 2 lata. Nie obchodzi ich info z korespondencji, obowiązujące jest to co w przelewie.. - odpowiedź z ich BOKu. Mało? Jak masz sprzeczne/niejasne dane od Klienta co robisz? A co zrobił BOK Masternetu? Odpisał, że wyzywam ich od złodziei (choć nigdzie tak nie napisałem, ale widać - uderz w stół.. ) i ostrzegł, że korespondencję od tej pory czyta ich prawnik. :D

Jak chcesz/lubisz w dowolnym zakresie współpracować z ludźmi tak działającymi - powodzenia. Uważam, że nie warto. A jak ktoś szuka.. serdecznie odradzam.

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy opisanej przez ciebie sytuacji, część domen nadal trzymam na MasterNet część przeniosłem na Dropped. Są drożsi od Cypryjskiego potentata, ale dają ukrycie info o właścicielu domeny, za co trzeba dodatkowo płacić w dropped - więc wychodzi na 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności